ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Fashion&Beauty 5 сентября 2019, 09:51

ROUSSIN SS20 «Мені багато не треба»

379 0

2 вересня в рамках Ukrainian Fashion Week бренд ROUSSIN представив колекцію SS20 «Мені багато не треба».

Як і раніше, бренд приділяє велику увагу рефлективному одягу. Показ проходив практично в повній темряві. Тільки промінь світла, що пробивався через весь подіум, та включені ліхтарики телефонів глядачів дозволяли розглянути істинний ефект світловідбивних речей, який вони створюють в нічний час доби на дорозі.

Кожна модель на подіумі демонструвала тільки одну категорію одягу, а оголені ділянки тіла були покриті написами і слоганами колекції: «Мені багато не треба», «Прозрій», «Світло всередині тебе».

Ідея колекції в тому, щоб створити новий рух людей, які цінують в одязі не тільки його захисну, естетичну та соціальну функцію, а й цінують якість речей. Це рух людей, яким не потрібен fast fashion, яким «Багато не треба». Вони обмежують свій гардероб необхідними якісними речами, а улюблену куртку, як за старих часів, можуть передати своїм дітям. Це люди, яким важливі етичні аспекти моди, вони слідують принципам відповідального споживання.

Колекція «Мені багато не треба» складається з однієї речі в кожній категорії одягу. Вона створена із застосуванням принципу No waste (безвідходне виробництво). При її створенні використовується чорна рефлективна стрейчева тканина та світловідбивна тканина з авторським принтом, на яку нанесені написи чорною текстильною фарбою з балончика.

Facebook

Instagram

 

 

 

 

Share