ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Gastro, News 15 июня 2022, 20:00

Крафтова пивоварня Beermaster Brewery відновлює свою роботу

2241 0

«Сільпо» поновила роботу броварні Beermaster Brewery у ТРЦ Respublika Park (Кільцева дорога, 1). Пивоварня була відчинена 18 лютого, проте через початок повномасштабної війни встигла пропрацювати менш як тиждень. 

Наразі Beermaster Brewery варить п’ять сортів пива: індійський світлий ель «TOP HOPS», баварське пшеничне пиво «POLONEZ», сесійний пілз «Enjoy 10», темний молочний стаут «BOG SPIRIT» та новітню пивну класику HAZY DIPA «WILD STORM». 

У Beermaster Brewery максимальна увага приділена технологіям варіння, найякіснішій сировині — хмілю, вітчизняному та іноземному солоду, а також зібрана команда натхненних пивоварів, які постійно експериментують з новими смаками. Вже на червень пивоварня планує вийти на повну потужність виробництва та виготовляти 12 000 літрів пива на місяць. 

«Ми у Beermaster Brewery не перестаємо створювати експериментальні смаки та вже готуємо два нових сорти пива для наших Гостей: один символічно до перемоги – «All roads to Victory» («Всі дороги – до перемоги») та Baltic Porter «Iconic». Їх можна буде спробувати в червні. Також на 2022 рік ми запланували низку колаборацій з іншими броварнями, вже зовсім скоро про їхнє втілення зможемо з вами поділимося», — коментує Віктор Ващук, шеф крафтової пивоварні Beermaster Brewery.

Придбати пиво можна:

— у пивному корнері супермаркету «Сільпо» у ТРЦ Respublika Park, який поруч з пабом Beermaster Brewery Pub, а також у делікатес-маркеті Le Silpo (Київ, вул. Басейна, 4); 

— з червня — у ресторані «EscoBar» (Київ, вул. Ярославів Вал, 21a/2), а також у мережі супермаркетів «Сільпо» (ТРЦ River Mall, ТРЦ Атмосфера, ТРЦ Gulliver та у місті Бровари вул. Київська, 241). 

— замовити онлайн доставку пива на shop.silpo.ua.

Прес-служба «Сільпо»

Share