ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Fashion&Beauty, News 15 марта 2023, 16:53

19th Odessa Fashion Week: Наближаємо перемогу

1276 0

26 березня у п’ятизірковому готелі Bristol у самому центрі Одеси відбудеться 19th Odessa Fashion Week під гаслом «Наближаємо Перемогу». Вже вдруге захід проводиться під час повномасштабної війни за підтримки Ukrainian Fashion Association.

Вже рік повномасштабної війни — надскладного випробування для нашої країни, для кожного з нас, але ми проходимо його з честю. Цей рік не тільки змінив нас, але й загартував. Ми – незламні, нескорені, мужні та рішучі. Українці продовжують відвойовувати свої права та свободу, зберігаючи свою ідентичність та культуру Висловлювання «Незламна Україна» стало символом героїзму та стійкості українського народу в боротьбі за свою незалежність та територіальну цілісність. А українці, стали символом «незламної нації», яка у важкі часи є об’єднаною та мужньою. Саме дух єдності рухає нас до перемоги. Зараз, як ніколи, важливо гуртуватися та підтримувати один одного. Тому що підтримка – це також зброя.

В рамках Odessa Fashion Week свої колекції представлять дизайнери: AKEL, ALPACA, NATI RUDNITSKAYA, INSTITUTE OF MODERN MADAME, MINNY FOR KIDS, KAPSAMUN Kids, ALNEST, АНТОШКА, SUZIE, MARINA MARIBELLA & LILIAN BEYOND та OLIVE. Спеціальними музичними гостями виступлять: KOVALSKI — одеський артист, учасник учасник проєктів «Танцюють всі» 9, «Суперзірка», «Хочу до Меладзе» та харизматичний, стильний, спортивний Dj XAOS — одеський діджей, що також активно розвивається у сферах моделінгу, спорту та акторської майстерності. 

Захід відбудеться за підтримки медіапартнерів: Ukrainian Fashion magazine, Fashion Star Europe та Odessa Fashion TV, а також партнерів зони Backstage – Simchenkomakeup School та Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ.

Наближаємо перемогу – кожен на своєму «фронті».

До зустрічі на енергонезалежній локації Одеси – Bristol Hotel!

Share