ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture, News, Города, Киев 27 июля 2022, 17:07

Прем’єра — КВІТИ МІННИХ ЗОН – ОКЕАН ЕЛЬЗИ

1625 0

Сьогодні у нас важлива прем’єра. Це більше, ніж просто нові пісня та відео. Це — наше сьогодення, наше життя і наша віра.

Пісня, яка була написана декілька років тому і мала б увійти в новий альбом ОЕ у квітні 2022 року, але… Відео, яке знімали пару тижнів тому, зокрема, документальні кадри на Донбасі. А разом — це важливий проєкт допомоги по збору на нові якісні авто для ЗСУ.

В основі відео є ідея режисера Олега Томіна, коли в кадрі одночасно відбуваються події у двох вимірах — життя в тилу та бойові дії на фронтах війни за Свободу і Незалежність України.

Та найголовніше — це не два паралельні світи, а наша спільна, одна на всіх реальність. Коли на відстані руки — війна, на відстані руки — тил. 

Тривога, біль, безсонні ночі очікування короткого повідомлення «все добре у нас», «я норм», «живий» або просто «+». І тут же — лють до ворога, яка перетворюється на рішучість, сміливість і непохитну віру у звільнення кожного метру своєї країни. 

І йти до цієї мети ми маємо усі разом, кожен на своїй ділянці єдиного фронту. Саме тому, закликаємо вас долучитись до проєкту #ДорогиПеремоги — збір на нові, якісні пікапи для захисників.

Запускаємо його разом з партнерами — фондом «Повернись живим» та мобільним оператором Київстар, який виділяє 10 млн грн.

Кошти від монетизації кліпу, пісні на музичних платформах, також будуть долучені до збору. Більше переглядів, прослуховувань – більше зборів на пікапи!

Зробіть свій внесок за посиланням — http://kv.st/oe 

Дивіться відео, поширюйте, обов’язково коментуйте на YouTube. 

А головне — щодня, в межах можливостей, робіть свій вклад у нашу спільну Перемогу над ворогом.

Слава Україні!

Героям слава!

🇺🇦

Share