ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Fashion&Beauty, News 22 ноября 2023, 16:14

VOROZHBYT&ZEMSKOVA SS24

754 0

Драйв великого міста, що поєднує в собі шалені ритми, динамічність разом зі станом внутрішньої гармонії від того, що ти відчуваєш себе частиною цієї безкінечної енергії. Бренд Vorozhbyt&Zemskova завжди у своїх колекціях надихається атмосферою мегаполісів, що відображається на силуетах одягу, моделях, кольоровій гамі лінійки. У новій колекції SS24 дизайнерки бренду Олена Ворожбит і Тетяна Земськова пропустили крізь себе енергетику великого міста, щоб відобразити її на одязі нового сезону. 

Який він, дух мегаполісу? Це несамовиті темпи, постійна зміна руху, настроїв, емоцій, думок, бурхливість, шаленість, ритмічність. А потім сонце сідає за обрій, денне світло змінюється на приглушене сяйво ліхтарів, і стрімкість значно зменшується: спокій, релакс, вечірня розслабленість. За цю сполуку полярностей Олена і Тетяна люблять місто, що і вирішили продемонструвати. Головним показником цього синхрону стала кольорова палітра: типові урбаністичні відтінки – холодний сірий і похмурий чорний, розбавляють яскраві акценти рожевих тонів – малиновий і фуксія. Як і в реальному житті, коли в звичну буденність вривається спектр різнобарвних емоцій. Так само моделі й силуети  колекції: піджаки, сорочки, костюми, які на перший погляд натякають на діловий стиль, виконані у більш легкій та вільній манері, яка не обтяжує: оверсайз блейзери, напівпрозорі блузи та подовжені сорочки, що розвиваються. 

Зйомки лукбуку стали неначе колаборацією двох мегаполісів – Києва і Відня: речі українських дизайнерів поєднались в гармонійному ансамблі з краєвидами австрійської столиці. Місце для знімання було обране не випадково, адже Vorozhbyt&Zemskova вже другий сезон радо демонструють свої колекції в рамках Віденського Тижня Моди, і дизайнерки наголошують на тому, що енергія Відня дуже нагадує їм київські ритми. Моделлю лукбука стала українка Катя Любчик.

Share