ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти

Реклама

 

 

Розвивайте свій бізнес із GVULT
GVULT — це онлайн-видання, де зібрано актуальні новини культури, мистецтва, світського життя, гастрономічної індустрії, моди та краси.

GVULT — це гід з цікавими подіями міста, а також розповіді про проєкти, заклади та сервіси столиці, про героїв, які впливають на наше життя та роблять його кращим.

 

 

Реклама на  GVULT
Розміщення реклами на сайті GVULT — це ефективна популяризація вашого бренду, продукту чи бізнесу серед багатотисячної аудиторії.

Основні переваги реклами на GVULT полягають у її високій оперативності та легкості взаємодії з потенційним споживачем у будь-якій точці світу.

Ми постійно вивчаємо та аналізуємо нашу аудиторію, тому завдяки розміщенню на GVULT ваша реклама буде спрямована на споживача, який безпосередньо зацікавлений у співпраці.

GVULT забезпечить різні формати розміщення вашої реклами – від банерної реклами до організації рекламних кампаній, розроблених спеціально для вашого бренду, продукту чи бізнесу.

 

 

Креативні можливості GVULT
Наша аудиторія — це освічені, інтелігентні люди зі статком вище середнього, які люблять і надихаються мистецтвом, гастрономією, архітектурою, модою та красою, які високо цінують якість та вражаючу працю професіоналів своєї справи.

GVULT за допомогою своїх каналів активізує рекламні кампанії, які можуть включати необхідні важелі для популяризації бренду, продукту, бізнесу.

Серед яких спеціально розроблені кампанії, розміщення банерної реклами, розміщення продукту всередині текстового контенту, а також ведення власних сторінок на GVULT з можливістю редакційно-керованих функцій.

GVULT має можливість оперативно реагувати на запити аудиторії і, таким чином, надавати бренд-партнерам чітку, конструктивну та лаконічну інформацію щодо інтересів користувачів та переваг пропозиції.

 

 

Соціальні медіа та відвідування
Медіа GVULT, що активно розвивається, приваблює багатотисячну аудиторію користувачів щомісяця, а також має постійно зростаючу аудиторію фоловерів у соціальних мережах Facebook і Instagram.

 

 

Наші партнери
Ми успішно співпрацюємо з багатьма брендами та творчими проектами, які розширюють впізнаваність свого бізнесу серед широкого кола споживачів завдяки рекламним можливостям GVULT.

З питань розміщення реклами, партнерських програм, а також програм співпраці звертайтесь у будь-який зручний час.

Зв’язатися з нами можна за допомогою електронної пошти: pr.posteat@gmail.com