ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Fashion&Beauty, News 24 октября 2022, 16:33

Український бренд Vorozhbyt&Zemskova представили колекцію SS23 на Vienna Fashion Week за підтримки Ініціативи «Support Ukrainian Fashion» від Ukrainian Fashion Week

948 0

Показ Vorozhbyt&Zemskova у Відні став сьомою подією UFW International Season SS23.

Підіймаючи голову догори серед скляних піків сучасних мегаполісів, все частіше ловиш себе на думці, що світ несеться вперед зі швидкістю блискавки. Височенні будівлі з’являються довкола так непомітно, а людина здається маленькою та непомітною істотою у вирі модернізованого світу. Іноді хочеться захиститися від нависаючого тягаря великого міста, відчути тепло і комфорт, якого так не вистачає у полоні скла та металу. Цього сезону бренд VOROZHBYT&ZEMSKOVA демонструють своє бачення синергії сталевого мегаполісу і тендітної дівчини. 

Нові моделі поєднують у собі збільшенні форми та об’єм, які можна порівняти з масивністю сучасних будівель, чіткі лінії і приталені силуети, як відсилка до ідеальної геометрії хмарочосів, разом із ніжними кольорами і легкими матеріалами, що символізують ті якості, якими наділені жінки. Жінки, які демонструють силу, відвагу та незалежність духу, але всередині завжди залишаються тендітними та легкими, звертаючись до моди у пошуку феєрії та свята. 

Колекція стала відсилкою до моди 1960-х: для дизайнерів було важливим зберегти основні деталі, що були притаманні одягу того десятиліття – масивні кармани, декоративні хлястики, металеві пряжі та ґудзики. Унікальною деталлю стали подвійні вистрочки, які використовуються для нанесення геометричних фігур, що з’являються на одязі. 

Головний меседж колекції був закладений у поєднані форм: невагомі сарафани у білизняному стилі – поруч із брутальними куртками, або ж брюки карго з плащами під пояс, які підкреслюють талію. Такі мікси, створені на контрасті, викликають неабиякий дисонанс, так само, як і події сьогодення. 

Контрасти сховані в колекції усюди. Дизайнери Олена Ворожбит і Тетяна Земськова погралися із поєднанням діаметрально протилежних силуетів, форм, матеріалів та кольорів. Матеріали: еко-шкіра, бавовна у різноманітних переплетах, віскоза – легка для суконь і у суміші з поліестером для костюмів. Кольори: базові відтінки чорного, молочного і білого, які вдало відтіняють м’ята, ніжний бузок, голубий та рожевий. У модельному ряді представлені: сучасні худі, світшоти, оверсайз куртки і брюки карго, притаманні для повсякденного життя, і більш елегантні сарафани, сукні, брюки кльош, плащі і довгі спідниці. 

Share