ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти

Про нас

 

GVULT — це онлайн видання про культуру, мистецтво, моду та красу, світське життя та гастрономію.

GVULT складається з двох частин – перша формується редакцією GVULT, друга – загальнодоступний дискусійний майданчик.

З метою обговорення, обміну думками, а також для можливості ведення діалогу між користувачами на GVULT створено спеціальну рубрику — «CITY GUIDE», де будь-який зареєстрований користувач може залишати свої коментарі, а будь-який заклад може вести свою особисту сторінку та самостійно її «модерувати» — розміщувати інформацію про себе, новинки меню, заходи, новини і, таким чином, адресувати інформацію про заклад масовому клієнту

Думка редакції GVULT може не збігатися з позицією користувачів, висловлених у загальнодоступному просторі GVULT.

Правовласникам

 

Відповідно до норм міжнародного права, чинного законодавства України, закону України «Про авторське право та суміжні права», а також згідно з загальноприйнятою всесвітньою практикою розміщення інформації в мережі інтернет, публікація всієї та будь-якої інформації в загальнодоступних розділах сайту GVULT здійснюється користувачами самостійно та за власною ініціативою. Користувачі несуть особисту відповідальність за розміщення зазначеної вище інформації, відповідно до положень угоди користувача, умови якої приймаються користувачами автоматично при реєстрації на сайті GVULT. Адміністрація GVULT не несе відповідальності за можливі наслідки використання матеріалів з порушенням авторських прав правовласників, прав третіх осіб, а також в інших цілях, заборонених нормами міжнародного права, чинного законодавства України, закону України «Про авторське право та суміжні права».

Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому та залишає за собою право вимагати їх виконання від користувачів. Незнання умов користувальницької угоди не звільняє від необхідності виконання. Реєстрація на сайті автоматично означає вашу згоду з цими умовами та необхідністю їх дотримання. Усі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені відповідно до чинного законодавства України, закону України «Про авторське право та суміжні права». Матеріали, що позначені знаком «Реклама» публікуються на правах реклами. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, відгуків та фото користувачів, розміщених на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації та використання. Думка авторів статей, коментарів, відгуків, фото, розміщених сторінках GVULT, можуть не співпадати з думкою та позицією адміністрації сайту. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, зазнані внаслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.

У разі, якщо буде встановлено факт розміщення матеріалів суб’єктами, які не є правовласниками, зазначені матеріали можуть бути вилучені з вільного доступу адміністрацією сайту на вимогу законного правовласника. У разі порушення авторських прав просимо звернутися до адміністрації сайту шляхом надсилання письмового повідомлення на адресу електронної пошти pr.posteat@gmail.com. Ваше звернення буде розглянуте адміністрацією сайту у найкоротший термін, у разі підтвердження факту порушення Ваших прав.

Відповідно до норм міжнародного права, а також чинного законодавства України, адміністрацією сайту будуть вжиті всі необхідні дії для запобігання порушенню авторських прав, а також врегулювання всіх спірних питань у досудовому порядку.