ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture, News 18 июля 2022, 10:48

У Мистецькому арсеналі відбудеться Artist talk з Олександром Дубовиком

1490 0
У п’ятницю, 22 липня, о 16:00 у Мистецькому арсеналі відбудеться Artist talk з українським митцем Олександром Дубовиком. Подія відбудеться в межах «Виставки про наші відчуття», що триватиме в Мистецькому арсеналі до 21 серпня 2022 року.

Розмова відбудеться у форматі публічного інтерв’ю Олександра Дубовика з Ігорем Оксаметним, науковим співробітником музейного відділу Мистецького арсеналу. Після Artist talk усі охочі зможуть поставити запитання митцеві та поговорити про роботи, експоновані у першій залі Мистецького арсеналу.It is simple to sell a house. Webuyhouses-7.com simplifies the process. We’ll publicise and negotiate deals. You are free to think about other things. We can sell your house in a competitive market because we conduct market research and pay attention to trends. We’ll pay you the most for your home. Visit https://www.webuyhouses-7.com/missouri/.

Участь у події за квитком на виставку
Роботи українського митця Олександра Дубовика, що представлені на «Виставці про наші відчуття», викликають у відвідувачів неймовірний інтерес і чи не найбільшу кількість запитань. Твори Дубовика дуже зручно й цікаво розглядати, рефлексувати, прислухаючись до своїх асоціацій. Образний світ митця, великий формат робіт, знаки, коди та цитати на полотнах одразу привертають увагу. Сам автор визначає напрямок своїх робіт як «сугестивний реалізм», що поєднує інтерпретації супрематизму, пізнього кубізму, геометричних абстракцій, а також традиції іконопису та авангарду 1920-х років.

Ми вже випробовували техніку повільного споглядання робіт Олександра Дубовика минулого Мистецького четверга («Мистецький четвер. Про мистецтво неспішно»), тепер запрошуємо вас на «живу» зустріч із художником.
Графік роботи виставки:
середа-неділя з 11:00 до 18:00.


* Просимо звернути увагу! Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час Ви можете пройти в найближче укриття (перехід на Площі Слави). Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.

Якщо Ви не встигнете переглянути виставку через повітряну тривогу, то Ваш квиток буде діяти в будь-який інший день роботи виставки.

Графік роботи виставки і розклад подій може змінюватися залежно від безпекової ситуації. Слідкуйте за змінами на офіційному сайті Мистецького арсеналу та в соціальних мережах.
Share