ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Fashion&Beauty, News 5 сентября 2023, 12:56

ВІТЕР У ВОЛОССІ – ДРОП ВІД ONE BY ONE І TAYANNA, ЩО НАДИХАЄ

598 0

Чи останні літні світанки, чи серпневі вечори супроводжує легкий вітерець, який те й робить, що грає з волоссям. Це той самий приємний момент, коли відчуваєш неначе енергія та життя наповнюють тебе, а разом з ними свобода, легкість, мрійливість, і ти летиш до нових звершень. Про це співає у своїй новій композиції “Вітер у волоссі” TAYANNA – жінка, яка на собі не раз відчувала той поштовх і натхнення, що дарує вітер. Пісня була написана понад 2 роки тому, але тільки зараз прийшов час, щоб її почули. На підтримку цієї роботи TAYANNA разом з брендом ONE BY ONE випускає спільний дроп – легкі й повітряні хустки, які здебільшого асоціюються з локонами, що розвиваються від подиху вітерця.

Хустки від ONE BY ONE і TAYANNA представлені у трьох кольорах: блакитний, жовтий і рожевий. Дизайн досить мінімалістичний, але це і робить хустку прекрасним доповненням до будь-якого образу: лише колосся на кутках та фраза “Вітер у волоссі” – ключові слова дропу. І хоча волосся відіграє значущу роль у цій колаборації, TAYANNA пропонує поглянути на такий базовий аксесуар під новим кутом і приміряє хустку як топ та пояс, так само стилізує у вигляді бандани, обруча, пов’язки-браслета на руці. Зовсім неважливо, як він буде пов’язаний – вітер у будь-якому випадку пограє з хусткою.

І головний посил, який демонструє TAYANNA сумісним дропом з ONE BY ONE – не варто зупинятися, а навіть, якщо відчули втрату енергії на своїй дорозі, зловіть той самий вітер, що наповнить силою, яка піднесе до нових вершин.

Share