ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 17 июля 2019, 12:59

У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем’єра фільму «Король лев»

179 0

Вчора, 16 липня в кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) відбулася гала-прем’єра «Король лев»

Першими стрічку побачили: Тоня Матвієнко, Єлизавета Юрушева, Гарік Корогодський, Жан Гріцфельдт, Brunettes Shoot Blondes, Вікторія Батуі, Назар Гук-Юлік, гурт [О], Анастасія Даугуле, Сальто Назад, Герман Ненов і багато інших

Про фільм:

Безмежна африканська савана зберігає в собі тисячі різних видів тварин: антилопи, мавпи, змії, сурикати, гієни і, звичайно ж, царі звірів – леви. Маленьке левеня Сімба зовсім недавно з’явився на світ. Він пізнає цей світ і дивиться на свого батька, справжнього вождя Муфасу, як на приклад для наслідування. Колись і малюкові доведеться зайняти місце короля савани. На жаль, не всі дуже раді народженню Сімби. Брат Муфаси, якого звуть Шрам, давно мріє про трон, і левеня явно цим планам завадить. Підступний Шрам зробить так, що Муфаса помре, а Сімба на довгі роки зникне з савани. На щастя, маленьке левеня візьме під опіку колоритна парочка, яка його й виростить. Вже дорослий Сімба повернеться, щоб забрати те, що по праву його.

Український трейлер

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Король Лев» стартує з 18 липня

Класична історія від Disney оживе на великих екранах у новій інтерпретації режисера Джона Фавро, який запрошує нас у фантастичний світ африканської савани, де народився майбутній король. Сімба обожнює свого батька — короля Муфасу, і неймовірно пишається тим, що саме йому судилося стати спадкоємцем престолу. Але, на жаль, не всі радіють народженню майбутнього короля. Шрам, брат Муфаси, та колишній претендент на трон, готує підступний план, щоб не допустити цього. Битва за Прайд розгорнеться на тлі зради, трагедії та драми, що призведе до вигнання Сімби. Але завдяки вірним друзям, Сімба подорослішає та стане тим, ким йому завжди судилося бути — мудрим, хоробрим та справедливим Королем Левом.

«Король Лев» — це близька та дорога нашому серцю історія», — говорить Фавро. «Disney вдалося досягти грандіозного успіху після зйомок оригінальної анімаційної версії, а також після прем’єри мюзикла в театрі на Бродвеї. Я знав, що мені потрібно бути дуже обережним. Я відчував величезну відповідальність, адже не мав права на помилку».

У 2016 році Джон Фавро працював над фільмом «Книга Джунглів», де застосував неймовірні сучасні технології, аби забезпечити повне занурення глядача в історію. Картина підкорила аудиторію та отримала статуетку «Оскар»® у категорії «Найкращі візуальні ефекти». Робота над новим проектом стала одкровенням для режисера, який відкрив для себе безмежний світ можливостей.

А подорож до Африки змусила його задуматися про зйомки нової версії «Короля Лева». «Пам’ятаю, як ми їхали на сафарі і хтось з нашої групи почав співати «Акуна Матата», а потім ми побачили левів на скелі, і всі в унісон сказали «О, наче в «Королі Леві». Саме в той момент мене осяйнула ідея про зйомки фільму, адже цю історію знають всі. Ми чуємо її в телешоу, комедійних монологах та різноманітних скетчах. Це величезна частина нашої культури. І тому у мене з’явилося непереборне бажання подарувати їй нове життя та передати її у новому форматі».

Фавро, котрий довгий час захоплювався новаторським духом Волта Діснея, розсунув межі та відзняв «Короля Лева» за допомогою абсолютно нових методів — використовуючи еволюцію технологічної розповіді, що поєднує в собі кінозйомку в прямому ефірі та фотореалістичні комп’ютерні зображення. Сучасні інструменти віртуальної реальності дозволили Фавро прогулятися віртуальним знімальним майданчиком та відчути себе частиною савани, наче він знаходився поруч із Сімбою. За словами Карен Гілкріст, режисер намагався зробити фільм максимально реалістичним. «Йому хотілося передати деталі, котрі неможливо пояснити», — говорить вона.

Після того, як фільм було відзняти з використання віртуальної реальності, Джон Фавро перейшов на новий етап роботи і став режисерувати картину в процесі анімації. У підсумку, велика команда, що складалася з художників, технічних фахівців, професіоналів у сфері ігрового кіно та передових аніматорів винайшла, по суті, новий спосіб зйомок фільму. Але що це, ігровий фільм чи анімація? «Це складно пояснити», — каже Джон Фавро. — «Це щось абсолютно чарівне, те, чого ще ніхто не бачив».

«Однак, сюжет залишився незмінним», — додає режисер. Для Джона Фавро, як і колись для самого Волта Діснея, сюжет та історія завжди на першому місці. Головним завданням для режисера було не розгубити магію оригінальної версії фільму, але при цьому дозволити акторам, художникам та композитору працювати природно й органічно.

«Ще з першого дня роботи я усвідомлював, наскільки важливою є оригінальна історія», — говорить Фавро.

За словами режисера, саме актори здатні подарувати нове життя історії. «Правильний вибір акторів дає можливість експериментувати, але при цьому зберегти дух та індивідуальність улюблених персонажів», — додає режисер. «Нам вдалося об’єднати разом зірок світової величини, яких так люблять та поважають глядачі, щоб повернути на великі екрани легендарних героїв», — додає Джон Фавро. Дональду Гловеру дісталася роль «Короля Лева» — Сімби; Бейонсе Картер-Ноулз зіграла вірну подругу, а в майбутньому кохану Сімби – Налу; на роль мудрого лева Муфаси повернувся Джеймс Ерл Джонс, голосом якого персонаж говорив і в оригінальній версії фільму; Чівател Еджиофор у ролі Шрама; Елфрі Вудард у ролі матері Сімби – Сарабі; Джейді МакКрері дісталася роль малого Сімби — впевненого левеняти, котрий не може дочекатися свого часу, аби стати королем; Шахаді Райт Джозеф озвучила роль маленької Нали.

 

 

Share