ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Fashion&Beauty, News 17 июня 2022, 15:45

В Івано-Франківську відкрився перший простір українських брендів «Вільна.Я»

1245 0

В червні в Івано-Франківську відкрився простір українських брендів одягу, взуття та аксесуарів «Вільна.Я«. Це перший шоу-рум в рамках амбітного проєкту «Вільна.Я», який заснувала власниця та дизайнерка бренду Le.Ko Лєна Костюкова.

«Наприкінці березня я переїхала до Івано-Франківська, і відразу закохалась в це місто, і з кожним днем ще більше закохуюсь в нього та в людей, яких зустрічаю. Ще до війни я планувала відкриття подібного простору, і вирішила реалізувати цю ідею саме тут. Шоу-рум «Вільна.Я» розташований у центрі міста, недалеко від Ратуші, Палацу Потоцьких та Музею мистецтв Прикарпаття. Сподіваюсь, що наш простір стане місцем зустрічі творчих людей та відкриє для дизайнерів нові можливості. І що, згодом, «Вільна.Я» стане візитівкою цього прекрасного міста, улюбленим шоу-румом гостей та мешканців Івано-Франківську. » — ділиться Лєна Костюкова.

У просторі «Вільна.Я» представлені як відомі бренди, так і молоді дизайнери. В шоу-румі ви можете знайти одяг від Juliya Kros, Maison Liulka, Anna Grove, LaLinea, Mint, Milkis, Kaptcova, Canary, Woven, Allure, Nick Kichkar, Reeloo, кардигани та взуття від Le.Ko. Серед асортименту: ділові костюми, шовкові сукні, рефлективний одяг, білизна, етнічні аксесуари ручної роботи, хутряні вироби і взуття. Заплановано проведення pop-up-store з новими цікавими брендами, найкращі з яких потім будуть представлені на постійній основі. В майбутньому, у просторі «Вільна.Я»  з’явиться благодійний дроп, кошти від продажу якого будуть спрямовані волонтерських фондам. 

Цей проєкт першочергово несе соціальну складову — підтримку українського виробника та сприяння розвитку української моди, адже зараз як і будь-якому іншому бізнесу доводиться нелегко.

Шоу-рум «Вільна.Я»: м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 10 а

Share