ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Gastro, News 12 марта 2024, 21:11

Новий ресторан у Львові: «Чіберечна від Селям»

593 0

«Чіберечна від Селям» – це заклад кримськотатарської кухні в центрі Львова від ресторатора Алекса Купера (Kyiv Food Market, «Молодість», Shalom, Селям). Відкриття за адресою Лесі Українки, 29 відбулось 9 березня. 

«Чіберечну від Селям» можна назвати сестринським проєктом ресторанів кримськотатарської кухні “Селям” (Київ, вул Петра Сагайдачного, 35 та Львів, вул Джерельна, 20).

При невеликій площі «Чіберечна від Селям» зберігає ресторанний вайб з простотою та легкістю маленького закладу. 

Локація

«Чіберечну від Селям» відкривають на пішоходній вулиці Лесі Українки, неподалік від площі Ринок. Раніше в цьому приміщенні працював заклад “Bruno”. Загалом у просторі 36 посадкових місць, в теплу пору року додається посадка на вулиці.  За «Чіберечну від Селям» відповідала стуія Альони Бондар I’m Design, із якою «Ресторани Купера» запускали всі ресторани “Селям”, а також Shalom (Київ, Львів). В інтер’єрі зробили акцент на натуральне дерево, центральним елементом закладу є декоративна композиція із сухою виноградною лозою під стелею.

Кухня

Меню «Чіберечна від Селям» складається виключно з кримськотатарських страв в адаптованій до сучасного міста подачі. Акцент зроблено, звісно, на чібереки і янтики, їх в меню 8 видів – з вишнею, картопля сир, з яловичиною, картопля гриби, баранина, гриби, сир, м’ясне рагу,  віддавати будуть за 85-135 гривень за порцію. Посуд для подачі страви створений київською керамічною студією Sholomitska. Також пропонують м’ясо з печі та страви для компаній, які можна замовляти “в стіл”. 

З меню:

  • Чібереки – від 85 до 135 грн
  • Янтики – від 85 до 135 грн
  • Мезе – від 65 до 95 грн
  • Баклажан кебаб – 295 грн
  • Долма з телятини – 295 грн
  • Кебаб із баранини – 230 грн
  • Лагман – 195 грн
  • Нуга – 75-80 грн

При оплаті в закладі ви можете залишити “бойові” на протезування та реабілітацію українців в Superhumans Center.

Часи роботи: пн-нд 12:00 — 22:00

Share