ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture, Gastro, News 6 апреля 2023, 13:06

Київська кав’ярня Dot потрапила до книги Designing Coffee поважного німецького видавництва Gestalten

1437 0

Книга Designing Coffee досліджує найбільш креативні та еклектичні кав’ярні сучасності, починаючи від їх брендингу та пакування та закінчуючи дизайном інтер’єру та архітектурою. 

Авторка книги Лані Кінгстон – магістерка з Food Studies and Education, що також має кваліфікацію барісти та pastry chef. Її попередня книга Spill the Beans стата бестселером.

Видавництво Gestalten, засноване у 1995 році в Берліні, спеціалізується на книгах про креативну культуру: графічний дизайн, фешн, архітектуру, подорожі та гастрономічну естетику. Видання Gestalten продаються у книгарнях та аеропортах у різних кінцях світу.

Книга Designing Coffee з’явиться у продажу 18 квітня та буде коштувати 45 €.

Dot Coffee Station – це міська кав’ярня поряд з Бессарабським ринком у Києві. Заклад був відкритий у 2021 році. Дизайн інтер’єру створила київська студія YOD Group.

Площа кав’ярні – 30 квадратних метрів. Заклад візуально інтегрований у вулицю – за рахунок прозорого фасаду, він стає частиною міського пейзажу. 

Через еклектичний інтер’єр дизайнери транслювали вайб строкатої вулиці, де перетинаються колоритні торгівці Бессарабки, білі комірці з респектабельного офісного центру та поціновувачі сучасного мистецтва, що прямують до арт-центру. 

Ключовим елементом дизайну кав’ярні є мозаїчна піксельна графіка Іллі Неправди на стіні. Деревина для барної стійки та лавок вздовж фасаду кав’ярні – це старі бруси, що були у вжитку багато десятиліть. 

Раніше інтер’єр Dot був відзначений премією Excellence Design Awards від американської дизайн-асоціації IIDA. Його також публікували в провідному британському медіа Dezeen.

YOD Group – українська дизайн-студія, заснована 2004 року. Компанія спеціалізується на комерційному дизайні та має у портфоліо більше 150 реалізованих проєктів в Україні та світі. Має нагороди LIV Hospitality Design Awards (Швейцарія), Best of Year Design Awards (США), Restaurant&Bar Design Awards (Великобританія), Prix Versailles (Франція).

Share