ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 6 июня 2018, 15:22

Стань зіркою Інстаграму разом з акторами серіалу «Школа» на BELIVE

191 0

У тебе є тільки один шанс 21 червня стати частиною «Школа»!

21 червня, з 16:45 до 19:00 на фестивалі BELIVE, в зоні блогінга зустріч з акторами мегапопулярного телесеріалу «Школа». В цей день ти познайомишся з ними особисто і дізнаєшся про всі секрети. Крім живого спілкування, у тебе буде шанс записати з ними спільне відео для соціальних мереж.

Щоб це сталося – тобі потрібно взяти участь в конкурсі-розіграші прямо на місці. За підсумком оберуть 3 переможці, які запишуть відео з кумирами. Для максимальної краси ролика, зйомку здійснить команда фестивалю.

Серіал «Школа» – перший україномовний серіал, який розповідає про популярні проблеми підлітків. У нього тисячі шанувальників і свій офіційний фан-клуб, а після виходу в ефір телеканалу «1+1» в цьому сезоні, він став найбільш рейтинговим серіалом українського телебачення. Тож не дивно, чому серіал здобув таку шалену популярність ще з першої серії. Сценарій «Школи» заснований на реальних історіях учнів, їх батьків та вчителів.

Фестиваль BELIVE – зібрання міських культур в самому центрі Києва. Тут буде одразу 10 зон активностей: від стендапа і спорту, до блогінг зони й Вуличної Їжі. Також на фестивалі виступлять: Агонь, Время и Стекло, MOZGI, Open Kids та багато-багато інших.

Приходь веселитися разом на BELIVE 21-24 червня на «Олімпійський»: www.belive.world. Вхід до 12 років безкоштовний.

 

Подписывайтесь на наши страницы в социальных сетях:

Share