ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 17 июля 2019, 16:51

Легенда Едіт: фіналістка шоу «Голос країни» Наталі Пічкур заспіває пісні Едіт Піаф

305 0

30 липня фіналістка проекту «Голос країни» Наталі Пічкур виступить з програмою «Легенда Едіт» у столичному Caribbean Club Concert-Hall. На концерті, присвяченому видатній Едіт Піаф, наживо пролунають легендарні композиції «Padam, Padam», «Non, je ne regrette rien», «La Vie en rose» та багато інших.

«Для мене немає нічого важливішого в житті, ніж любов та мої пісні, але мої пісні — це теж любов.», — сказала якось Едіт Піаф.

Едіт Піаф — видатна співачка, що стала символом французького шансону. Піаф називають національним надбанням Франції, а її пісні люблять та співають в усьому світі.

Наталі Пічкур — співачка французького шансону, фіналістка шоу «Голос країни» та автор проекту «Paris. Chanson. Accordion». Наталі відома своєю участю в легендарному проекті «NOTRE DAME DE PARIS».

«Ідея концерту «Легенда Едіт» виношувалася мною понад 15 років. З кожним роком я переконуюся, що історія життя та кохання Піаф не дають суспільству спокою. Люди з жагою та трепетом слухають відомі пісні, ходять на вистави та мюзикли. У всьому світі знають і люблять Піаф досі. Її творчість та голос — надбання світу! Напевно в цьому і полягає Легенда Піаф.», — розповідає Наталі Пічкур.

Витончене вечірнє вбрання, келих вина та занурення в атмосферу Франції — проведіть незабутній літній вечір!

Купити квитки на концерт можна на сайті: http://bit.ly/30vuMEy.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/342604816424819.

Акредитація для ЗМІ:

АнастасІя Лавриненко

+38 063 763 51 69, anastasia.lavrinenko@caribbeanclub.com.ua

Share