ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 13 марта 2019, 17:03

Бенд Dennis Adu Quintet, співачка Ivonika та арт-колектив Imaginarium зіграють у Caribbean Club Concert-Hall 

204 0

Київський клуб вже традиційно запрошує розслабитись після важкого робочого дня на концертах серії Live Jazz Monday

Найближчі джазові понеділки відбудуться за участі молодої і талановитої співачки Ivonika, зіркового колективу Dennis Adu Quintet та арт-бенду Imaginarium.

18 березня в Caribbean Club Concert-Hall виступить свіжа кров української джазової сцени — співачка Ivonika. Вона наповнює музику колоритним та особливим звучанням. На концерті пролунають авторські композиції співачки та пісні легендарних виконавців, таких як Сем Кук, Отіс Реддінг, Етта Джеймс та Емі Вайнгауз. На вас чекає особливий вечір у супроводі якісної музики!

1 квітня в рамках Live Jazz Monday зіграє один з найяскравіших джаз-бендів України — Dennis Adu Quintet. Dennis Adu Quintet – це зірковий склад музикантів з великим досвідом та визнанням, які грають з відомими артистами та найпопулярнішими гуртами. Бенд-лідер та художній керівник колективу — Денніс Аду — один з кращих джазових трубачів України. Колектив представить авторські джазові композиції та унікальну програму композицій видатного джазмена і дворазового володаря “Греммі” — Роя Харгроува.

8 квітня арт-бенд Imaginarium та Надія Ніколаєва у Caribbean Club Concert-Hall представлять спеціальну романтичну програму у жанрі джаз-манушу та gypsy-jazz. Вони зіграють композиції Джанго Рейнхардта, Мішеля Леграна та багатьох інших. В їх виконанні оживе музика з улюблених фільмів, старий джаз та ніжна босанова.

Надія Ніколаєва — музикант, діджей, радіоведуча авторських програм «Все-джаз» і «Час сови» на Old fashioned radio, а в складі колективу Imaginarium учасники різних фестивалів, серед яких «Кураж Базар», «Ретро Круїз» та «Джаз Коктебель» .

Додайте своєму вечору чарівності та дозвольте розслабитись. Джазовий понеділок — це гарний початок тижня в затишному місці. Welcome to the Jazz!

Квитки на концерти можна знайти тут: http://clc.to/NFFFwg

 
 
 
 
Share