ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Fashion&Beauty 18 декабря 2019, 11:19

Український бренд DARI CO презентує оновлену лінійку виробів

1143 0

Цієї зими DARI CO — український бренд кращих базових та універсальних речей — презентує оновлену лінійку своїх виробів, для якої була розроблена та розширена розмірна сітка. Такий крок був дуже важливим та потребував чимало часу на обробку, щоб результат порадував клієнтів і допоміг ще більшій кількості дівчат стати частиною бренду DARI CO.

«Я захоплююся дівчатами, які вміють приймати своє тіло. Мені дуже шкода жінок, які не люблять себе і не розуміють свою красу. Ми дуже часто чули від клієнтів про недостатність нашої розмірної сітки,  навіть втомилися від таких повідомлень. І ось проблема вирішена — тепер у великих розмірах представлені корсетні та трикотажні вироби, а також купальники «Дар’я Авраменко

Також бренд представляє ще один новий продукт — класичні жіночі брюки. Базові, комфортні, з якісної тканини, які легко можна поєднувати з будь-якою річчю в гардеробі. Часом базове і просте знайти складніше, ніж що-небудь помітне або сезонне. Починаючи від форми для консультантів в магазині, закінчуючи щоденними образами в офіс із суворим дрес-кодом. Тому DARI CO дозволив собі додати в асортимент ще й лаконічні штани, які дозволять створити завершений образ з будь-яким виробом бренду.

 

DARI CO

https://www.facebook.com/DARICOapparel/

https://www.instagram.com/dari_co_/

 

 

Share