ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture, Fashion&Beauty, Gastro, News 15 мая 2024, 20:50

15 та 16 травня в Києві відбудеться другий Український будівельний конгрес

109 0

15 та 16 травня у КВЦ “Парковий” в Києві пройде другий УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОНГРЕС, який цього року значно масштабувався, консолідував українську владу, бізнес, громадські організації й структури та стане майданчиком для проведення ряду заходів міжнародних та українських організацій.

Головною темою конгресу стане відновлення України з урахуванням безбарʼєрності та інклюзивності.

Крім власної програми, що складатиметься з дискусійних панелей, виступів та презентацій експертів з різних напрямків, в рамках другого УКРАЇНСЬКОГО БУДІВЕЛЬНОГО КОНГРЕСУ пройдуть власні заходи Асоціації малих міст України, що збере 200 голів громад та презентує платформу «Супермаркет рішень для громад», що надасть можливість бізнесу вийти на муніципальний ринок, Асоціація підприємців-ветеранів АТО, учасники якої обговорять тему ветеранського підприємництва, а також заходи Спілка фахівців з нерухомого майна України та Міжнародної бізнес-спільноти Board.

За словами міністерки соціальної політики Оксани Жолнович, в Україні є 3 мільйони людей з інвалідністю, до того ж ця кількість постійно збільшується, в тому числі через бойові дії. Тому ключовою темою конгресу стане відновлення України з урахуванням безбарʼєрності та інклюзивності.

Конгрес традиційно стане майданчиком для конструктивного діалогу, обміну думками та ідеями між владою, девелоперами, архітекторами, будівельниками, виробниками будівельних матеріалів, громадським сектором та іншими учасниками галузі.

Головними темами конгресу стануть:

  • «Стратегії та виклики відновлення України: шляхи до економічного та соціального розвитку у 2024- 2025 роках»;
  • “Нові підходи до будівництва в умовах війни”;
  • “Законодавство і ДБН”;
  • “Ветеранське підприємство запорука безпеки суспільства”;
  • «Безбар’єрність та інклюзивність: виклики сьогодення»;
  • «Неймовірні жінки України”;
  • «Індустріальна відбудова, як важливий драйвер розвитку української економіки»
  • “Спрощення процедури зміни цільового призначення землі для цілей економічного відновлення”;
  • “Державні програми, інструменти щодо вирішення житлового питання”;
  • «Перспективи відновлення житлового будівництва”.

Окремою важливою частиною конгресу стане панель “Робота міжнародних та українських фондів, основні напрямки, ключові проєкти та ініціативи”. Під час обговорення учасники обговорять перспективи як в будівельному, так і в інших напрямках, шляхи взаємодії з громадами, ГО та бізнесом. 

В межах концепції відбудови України будуть презентовані концептуальні плани «Сталева Мрія Бахмут» та «Сталева Мрія Маріуполь». Та будуть розіграні 2 сертифікати на розробку подібних планів для двох зацікавлених громад.

Ознайомитись з повною програмою та спікерами можна на сайті https://www.ubc-ua.info/.

В рамках конгресу вперше пройде оголошення переможців та церемонія нагородження незалежної будівельної премії “ТВОРЕЦЬ РОКУ – 2024”. 

Нагороди отримають компанії, галузеві фахівці та проєкти в 15 номінаціях в категоріях “Будівництво”, “Архітектура”, “Бізнес в будівельній сфері”. З повним переліком номінацій можна ознайомитись на сайті премії. 

Переможці будуть обрані почесним журі та кваліфікаційною комісією, в які увійшли провідні українські архітектори, головні архітектори міст, реставратори, експерти з доступності, а також  Хрістос Пассас – директор топового світового архітектурного бюро Zaha Hadid Architects, Хірокі Мацуура – архітектор, урбаніст, засновник MASA, MADMA urbanism+lanscape та Тетяна Ломакіна – Уповноважена Президента України з безбар’єрності. Головою журі премії став  Юліан Чаплинський відомий український архітектор, урбаніст, головний архітектор Львову у 2015-2018 рр. 

УЧАСНИКИ

Учасниками та гостями другого УКРАЇНСЬКОГО БУДІВЕЛЬНОГО КОНГРЕСУ стануть представники влади, бізнесу, громадських та благодійних організацій, захисники та захисниці та  іноземні гості. 

Серед них Віталій Коваль, Голова Фонду Держмайна України, Тетяна Ломакіна, Уповноважена Президента України з безбар’єрності, Павло Козирєв, Голова асоціації малих міст України, Ростислав Карандєєв – т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України, Тетяна Скрипка, керівник проєктного офісу будівельного сектору МЕТІНВЕСТ-СМЦ, Катерина Приймак, очільниця руху Veteranka, парамедикиня-доброволиця, Олександр Максименко – Начальник управління захисту інвестицій та запровадження спеціалізації прокурорів Департаменту кримінальної політики та захисту інвестицій, Офіс Генерального прокурора, Володимир Поперешнюк, співвласник групи NOVA, Гарік Корогодський, письменник, засновник благодійного фонду «Життєлюб», власник ТРЦ «Dream», Ігор Ліскі, співзасновник Українського інституту Майбутнього, Валерій Пекар, викладач Києво-Могилянської та Львівської бізнес-шкіл, Андрій Длігач – д.е.н. Голова Advanter Group, Віталій Мельник – Віцепрезидент UDP, Влад Голдаковський – засновник Goldakovskiy Group Architects, Ярослав Горбушко – директор департаменту ринків капіталу CBRE Ukraine, Дмитро Ковальчук – засновник компанії Alterra Group, Ореста Бріт – Голова благодійних організацій БОН (Україна, Литва, США), військовий волонтер.

Share