ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Fashion&Beauty 26 сентября 2019, 11:06

Український бренд білизни Fox lingerie презентує нову колекцію

1205 0

Fox lingerie — бренд витонченої і жіночної спідньої білизни та купальників. Не відмовляючись від класики, а лише додаючи до неї сучасні мотиви, бренд надихає дівчат бути чарівними кожен день, незважаючи на привід або погоду за вікном. 

Нова лінійка під назвою Grace безумовно створена для лестощів жіночому тілу та підкреслення його краси. Акцентні та яскраві мереживні комплекти, ажурні корсетні бюст’є та лаконічні боді здатні підкорити з першого погляду, акцентуючи погляд на граціозності та легкості.

Палітра колекції складається з чорного та червоного — адже без цих фарб складно уявити ідеальний комплект білизни. Є і більш приглушені барви — бежеві, оливкові і перлинні відтінки. 

Натхненням для створення колекції послужили тренди осіннього сезону — строгі і ділові костюми, маскулінні жакети і гіперболізовані лінії фасонів. Пом’якшити їх дизайнер пропонує за допомогою корсетних подовжених бюст’є.

Fox lingerie — бренд жіночої білизни та купальників, який був заснований у 2015 році. Непереборне бажання створити для жінок якісну, красиву і комфортну білизну спричинило створення вже двох окремих лінійок — базової та будуарної — моделі яких продумані до дрібниць. Різноманітність колекцій і колірних рішень кожен день надихають дівчат на сміливі рішення та мрії.

 

Share