ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Fashion&Beauty 5 декабря 2019, 14:43

Колаборація бренду SOLH і телеведучої Лілії Ребрик

1120 0

Український бренд SOLH цієї зими підготував для своїх клієнтів особливу колекцію. Вона була створена в колаборації з актрисою і телеведучою Лілією Ребрик.

Будучи близьким другом бренду SOLH, Лілія часто надихає дизайнера Олену Хашим на створення особливих і жіночних образів. Лінійка SOLH х Лілія об’єднала філософію бренду «Внутрішня трансформація людини через зовнішій одяг» і головні побажання Лілії — одяг має бути затишним і комфортним, але в той же час підкреслювати красу кожної дівчини і робити її найпрекраснішою.

SOLH точно розбирається в особливостях створення речей трансформерів, які можуть підлаштуватися під насичений графік сучасних дівчат. Лілія, в свою чергу, як ніхто знає, що таке підйом о 4 ранку на ефір і щільний робочий графік до вечора кожен день.

Колекція наповнена жіночними сукнями з використанням прозорих тканин, костюмами з ангори і котону, легкими і дуже теплими еко-шубами різних відтінків, в’язаними джемперами в парі з мітенками і шапками-трансформерами. Акцент на поєднанні різних фактур тканин і асиметрію в крої. Такі прийоми дозволяють зробити красиві речі дуже теплими і практичними для зимового періоду, коли кожен наш день насичений святами і особливими нагодами для неповторного образу.

 

У колірній палітрі бренд віддав перевагу класиці: чорний, пудровий, сірий і бежевий в різних відтінках.

 

Колаборація SOLH х Лілія подарує кожному особливий настрій, надихне по-новому подивитися на світ навколо і посміхатися кожному дню.

SOLH

https://www.facebook.com/solh.ua/

https://www.instagram.com/solh.ua/

 

Share