ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Fashion&Beauty 20 августа 2019, 09:52

ELENA GURANDA FW19/20

232 0

Український бренд ELENA GURANDA представляє колекцію FW19/20. Обличчям кампейну лінійки стала топмодель світового рівня, українка Аліна Байкова. Саме її темперамент може змагатися з безкрайніми просторами півдня України.

Історія цієї колекції про свободу і бажання сучасної мешканки мегаполісу. Про її пориви та внутрішні суперечки. Бути тут і зараз або відмовитися від усього, що є і вирватися на волю.

“Місцем для зйомки колекції я вирішила обрати свою батьківщину — Херсонську область. Схили Дніпровського лиману стали ідеальною локацією, яка змогли підкреслити барви виробів, їхню фактуру та крій. Вітер грав з легкими тканинами блуз, а піщані береги манили доторкнутися до них. Місце сили, яке відображає характер сильної сучасної дівчини”, — розповідає Олена Гурнада. 

Для осінньо-зимових образів дизайнер Олена Гуранда пропонує поєднувати щільний джинс і костюмну шерсть з шовком та органзою. Грубі матеріали стримують легкі тканини, ще раз нагадуючи про пориви вітру на морському березі.

Колірна палітра колекції по-справжньому осіння: золотий, мідний, коричневий, темний джинсовий та чорний.

*ELENA GURANDA — pret-a-porter бренд родом з Херсона, заснований у 2015 році Оленою Гурандою. Колекції вже були презентовані на New-York Fashion Week таParis Fashion Week в рамках проекту Flying Solo.

ELENA GURANDA

Facebook

Instagram

 

 

 

Share