ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Fashion&Beauty 3 октября 2019, 12:53

DARI CO презентує нову колекцію

428 0

DARI CO — український бренд кращих базових та універсальних речей — презентує нову колекцію трикотажних водолазок і боді, без яких неможливо уявити цю осінь.

Любов бренду до естетичного мінімалізму знову доводить, що базові вироби здатні перетворити та доповнити будь-який ваш образ, незалежно від пори року і гучних модних трендів. На створення колекції засновницю та дизайнерку Дар`ю Авраменко надихнули образи світових моделей 20-го століття: Твіггі, Верушка, Бріджит Бардо, Одрі Хепберн — саме їх стиль став зразком для багатьох дівчат і залишається на плаву навіть сьогодні.

Лінійка водолазок Dumont collection названа так на честь знаменитого льотчика-випробувача Альберта Дюмонда, який вперше одягнув водолазку під піджак, чим шокував світську публіку. Жіноча частина аудиторії була в такому захваті, що мода на водолазки поширилася з блискавичною швидкістю.

Водолазка — це унікальний за своєю простотою предмет гардероба. У новій колекції DARI CO вони представлені у двох варіаціях: з класичною проймою Twiggy і рукавом-регланом Brigitte. Кольорова палітра складається з п’яти фарб: чорний, сірий меланж, антрацит, хакі та чорно-біла горизонтальна смужка.

 

 

DARI CO

Facebook

Instagram 

 

 

Share