ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Fashion&Beauty 20 декабря 2019, 12:07

Безтурботність ночі: зйомка бренду Fox lingerie

1167 0

Випадковості не випадкові, рішення швидкі, відтінки в косметичних палетках — відверті. Підготовка до новорічної ночі і роздуми про дванадцять місяців що йдуть бентежать і вганяють у фарбу, але зовсім не зупиняють на шляху до нового. Fox lingerie — бренд спокусливої і жіночної білизни, презентує кампейн новорічної капсули. Ця історія занурює нас у процес підготовки дівчат до святкової вечірки, яка обов’язково закрутить їм голову.

У таку ніч нас оточує одкровення в зізнаннях і думках, а погляд може обеззброїти за мить. Варто скористатися таким настроєм і правильно підкреслити його: білизною, аксесуарами, макіяжем і прикрасами. Вони виблискують яскравіше падаючої зірки на небосхилі і вносять ноту розкоші і лиску.

Чуттєві вироби капсульної колекції Fox lingerie — це особлива ода жіночій красі та грації. Її емоціям і бажанням, яких не потрібно боятися. Багряні та червоні відтінки, мереживо, декор тонкими пряжками у вінтажному стилі, спокуса в кожному вигині — погляд відірвати складно. Зараз саме час потішити себе спокусливою білизною, яка дасть фору улюбленому об’ємному светру. 

 

Фото

Анна Блум

 

Стилист 

Илья Фесенко

 

Макияж 

Анна Сергеева 

 

Модель 

Виктория Власюк

 

Фото: Fox lingerie

Share