ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Gastro 30 июля 2019, 11:06

Страви до кави від Марко Черветті

2510 0

Страви до кави від Марко Черветті обрала редакція Gvult. Бренд-шеф ресторанних проєктів «Сільпо» Марко Черветті каже: каву треба пити зі смачними добавками! На YouTube-каналі найхаризматичнішого шефа із сонячної Італії ви знайдете не лише рецепти кави, а й смачних пирогів, сирників та десертів, і навіть рецепт приготування органічного молока! Тепер кава-брейк чи сніданок буде ще смачнішим!

Мигдальне молоко

Якщо ви хочете додати в свою каву молоко, але через якісь причини уникаєте коров’ячого молока, у шефа Марко Черветті є для вас чудова альтернатива. Чому б не приготувати мигдальне молоко та не додати його до вашої кави? Процес приготування такого молока дуже простий, а його смак – ніжний та легкий. Усе, що вам потрібно – багато мигдалю і відео-рецепт Марко!

Сирники

Чи готують італійці сирники? Ще б пак! Шеф Марко Черветті доведе це у своєму відео-рецепті сирників по-італійськи. Ніжний сир рікота буквально тане в роті, а коли ви додасте секретний інгредієнт, про який розповість у відео Марко, смак сирників стане незабутнім. Дивимось!

Пиріг з шоколадом

Швидкий і легкий у приготуванні пиріг з шоколадом – ідеальна пара до філіжанки теплої кави. Шеф Марко Черветті каже – ви можете змінювати види основного інгредієнта – шоколаду, додаючи ваш улюблений білий, чорний чи молочний шоколад, додавати горіхи та інші інгредієнти, які смакують вам найбільше. Спробуйте приготувати пиріг з шоколадом вже сьогодні!

Пиріг з варенням

Гарячий та запашний пиріг щойно з духовки навіює спогади про веселе безтурботне дитинство. Чому б не перенестись на якийсь час у ці спогади та не приготувати ароматний пиріг з варенням за рецептом Марко Черветті? Пам’ятайте, що ви можете змінювати основний інгредієнт страви: Марко готує пиріг з варенням із абрикосів, а ви можете додати варення з ваших улюблених фруктів чи ягід.

Шоколадна ковбаса

За словами Марко Черветті, шоколадна ковбаса дуже подобається дітям. Приготуйте цю страву одного разу – і маленькі гурмани полюблять її назавжди, запам’ятають рецепт і приготують потім своїм дітям! «Це саме так і працює вже сотні років!» — зі сміхом каже Марко Черветті. Тож, радимо приготувати цей десерт вашим дітям і з’їсти шматочок до кави.

Share