ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture, News 23 февраля 2024, 16:25

Прем’єра від «Океан Ельзи» — «Відповідь»

247 0

Лідер Океану Ельзи Святослав Вакарчук з очевидних причин останні два роки в Україні виступає з сольними концертами, а його концертними майданчиками є бліндажі, бункери та госпіталі. Та між поїздками на передову, виступами музиканти знаходять час на творчість і сьогодні презентують нову пісню, яку Океан Ельзи випускають на другі роковини повномасштабної війни. Пісня називається «Відповідь». 

За словами Святослава, це дуже особлива пісня для нього, а тому він з особливим переживанням презентує її людям.  

«Я вклав в слова цієї пісні переживання, всі емоції, які відчуваю протягом останніх двох років від початку повномасштабної війни росії проти України. І мені здається, що велика кількість наших співвітчизників відчувають те саме. Тому ми дозволили собі не тільки від свого імені, але від імені багатьох людей, з якими я зустрічався, яких знаю, навіть тих, кого не знаю, але чий біль відчуваю зараз, дозволили вкласти ці слова у пісню «Відповідь»». 

Музикант каже, що дуже важливо проговорювати один з одним те, що ти відчуваєш, бо так легше разом переживати складні часи. 

«Ми достойно з гордістю пройдемо цю складну дорогу і обов’язково переможемо, бо світло завжди перемагає темряву»,- переконаний Святослав Вакарчук, автор музики і слів пісні.

*** 

Пісня, як і відео були, відповідно, записані та відзняті в Києві в Будинку звукозапису Українського радіо.

Відео – це чорно-біла, лаконічна, навіть, графічна картина, в якій всі відчуття пісні лише підсилюються простотою ліній, тінями та емоціями музикантів. 

Режисер – Макс Сметана. Оператор – Дмитро Чернявський.

Участь в зйомці і запису взяли Хор та Оркестр «Українського радіо».

А зовсім скоро, навесні, чекайте багато новин про наші плани на нові альбоми,  про 30-річчя ОЕ та новий етап нашого творчого життя.

Share