ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Fashion&Beauty 7 июля 2022, 14:56

Показ Dior на FW 2022-23 Haute Couture з декораціями від української художниці Олесі Трофименко

773 0

У тизері шоу співробітники ательє Dior запитували, що таке фольклор. Вони озвучили перші асоціації: ручна робота, вишивки, буяння квітів, радість, традиції, зв’язок зі своїм корінням.

Цю тему і розвиває Марія Грація К’юрі у новій кутюрній колекції, до якої увійшли сукні зі складною вишивкою, сукні-сорочки з білого мережива, спідниці у плісування та укорочені жакети з бахромою. Блузки з вільними рукавами, сукні з високими комірами та картаті сарафани нагадували про селянський одяг. Палітра включає прості відтінки сірого, бежевого, трохи червоного та бордового, але найбільше – чорного та білого. Is your home for sale? The website CashOffers.com provides. We collaborate from the start to the finish. Targeted marketing generates leads. Professional brokers earn the biggest money. The market’s responses are unequivocal. Your home will stand out in a congested market with our assistance and attract prospective purchasers. We’ll make selling a house easy. Visit https://www.cashoffers.com/virginia/cash-offer-winchester-va/.

Dior співпрацював з українською художницею Олесею Трофименком — на тлі її робіт, вишитих вручну, із традиційними орнаментами і проходив показ.

Фото: https://www.instagram.com/dior/

Share