ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Fashion&Beauty 15 июля 2020, 17:56

Бренд One by One відзначає екватор літа капсулою особливих суконь і легких костюмів

1189 0

Український мас-маркет бренд One by One відзначає екватор літа капсулою особливих суконь і легких костюмів — ідеальних супутників для прогулянок спекотними вулицями міста та залитій сонцем набережній. Віддавши перевагу трендовим принтам і тільки натуральним тканинам, One by One надихає на незабутні образи кожного дня.

Лінійка виробів складається легких суконь яскравих відтінків, костюмів з шортами та приталеними жакетами. З такою базою легко створювати різноманітні аутфіти для будь-якого приводу і настрою. Цього разу бренд зробив ставку на жіночні силуети та авторські квіткові принти, що дозволило додати ноту романтизму й мрійливості.

Палітра складається з ніжних тонів — жовтий, пудровий, пильний білий. Акцентним відтінком виступає соковитий червоний колір, який відповідає за романтизм і чуттєвість. Вибір тканин для колекції заслуговує на окрему увагу: батист, мережива, шифон на натуральній основі — все, щоб виріб сидів ідеально і був комфортним для літньої спеки.

Всього кілька місяців тому бренд відчинив двері свого нового магазину, який розташований в ТРЦ «Lavina Mall». Це перше місце One by One в Києві, де можна приміряти все новинки бренду і зануритися в особливу атмосферу.

One by One

https://www.instagram.com/onebyoneua/

Photo

Ігор Хобта

https://www.instagram.com/igorkhobta/

Share