ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Gastro 25 июня 2019, 10:09

Страви з баклажанами та цукіні від Марко Черветті: легкі та смачні!

4767 0

Страви з баклажанами та цукіні від Марко Черветті обрала редакція Gvult. На YouTube-каналі найхаризматичнішого шеф-кухаря із сонячної Італії, бренд-шефа ресторанних проектів «Сільпо» Марко Черветті ви знайдете дуже багато рецептів, в основі яких – різноманітні овочі. Цього разу ми обрали страви з баклажанами та цукіні. Ці продукти мають цікавий смак, що чудово поєднується з різними продуктами – не варто обмежуватися тільки тушінням чи приготуванням оладок! Які смачні страви приготувати з баклажанів та цукіні, розкаже Марко Черветті!

Печінка в паніровці з маринованим цукіні

Якщо ви любите поєднувати цукіні з різноманітними продуктами, обов’язково подивіться цей відео-рецепт від шефа Марко Черветті! У ньому він поєднав цукіні з яловичою печінкою! Шеф розповість, як приготувати ніжну печінку та маринувати цукіні, аби усі смаки цієї страви гармонійно поєднувалися.

Рататуй з шоколадом

Як часто ви дозволяєте собі експериментувати на кухні? Шеф Марко Черветті дуже спраглий до нових поєднань смаків, тому постійно експериментує. Сьогодні пропонуємо вам приготувати його страву «Рататуй з шоколадом». Марко розповість про історію страви та сміливе поєднання інгредієнтів з гірким шоколадом. Спробуйте!

Баклажани Парміджано

Якщо ви ще не встигли побувати в Неаполі, не біда! Мастро Марко Черветті пропонує вам перенестись туди завдяки страві «Баклажани Парміджано»! Баклажани з пармезаном, за словами Марко, є класичною італійською закускою і являють собою запіканку з баклажанів та сиру. Цю запіканку ви можете взяти з собою на обід або ситно повечеряти.

Легка закуска

Якщо ви слідкуєте за калорійністю спожитої їжі й шукаєте, що б приготувати з улюблених цукіні, Марко Черветті допоможе вам! Він разом зі своєю подругою Мирославою Ульяніною (ведуча шоу «Зважені та щасливі» (8 сезон) на СТБ, мотиваційний спікер і тренер напрямку healthy lifestyle, сертифікований консультант із харчування та фітнесу) приготував смачну та легку закуску з баклажанами та іншими сезонними овочами. Спробуйте закуску і ви!

Share