ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Gastro 25 апреля 2019, 11:18

Новий заклад: Star Burger в Smart Plaza Polytech

347 0

6-й заклад мережі бургерних розпочав свою роботу 23 квітня. Новий Star Burger розташований на другому поверсі ТРЦ Smart Plaza Polytech, що на проспекті Перемоги, 26.

Меню нового Star Burger не відрізняється від інших закладів мережі. Тут пропонують 24 вида бургерів, серед яких бургери з яловичиною, індичкою, куркою, лососем, і навіть вегетаріанський бургер з буряком та сиром фета. Звичні бургер-сети традиційно подаються з картоплею фрі та коул-слоу.

Окрім цього можна замовити салати, до прикладу, кіноа салат, beef салат, цезарь, а також салаты з попкорном з креветками та креветками гриль з хіяші. Також подаються класичні стартери і десерти.

Star Burger в Smart Plaza Polytech — перший заклад мережі з відкритою кухнею. Інтер’єр закладу виконаний у стилі лофт у брендовій кольоровій гамі з переважанням дерева в фурнітурі.

Star Burger — українська мережа бургерних, що тепер налічує 6 локацій. Офіційне відкриття заплановане на дату після 10-го травня. Зараз новий Star Burger працює в тестовому режимі.

Фото: Star Burger

Share