ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Gastro 15 июля 2019, 12:46

Новий заклад: піца, паста та інше у львівському Atelier 19

1490 0

Заклад: Atelier 19

Де: Львів, Староєврейська, 19.

Формат: ресторан італійської кухні

Бюджет: $$

Ресторан італійської кухні Atelier 19 відкрився у Львові наприкінці червня. Заклад розташувався на вулиці Староєврейській.

«Він ще зовсім маленький, але вже готовий вражати, закохувати та створювати неймовірну атмосферу для своїх гостей, — розповідають у закладі. — Саме тут Ви знайдете те, що обов’язково змусить повертатися знову і знову: особлива Італійська піца, паста та море відверто космічних страв».

Головною стравою у меню є піца. Тут її готують за класичними та авторськими рецептами —  «Маргарита» з песто, «Карбонара», «Кватро Формаджи», «Дьябло», авторська піца з прошуто та бананом тощо.

Також пропонують пасту на зразок марінари, карбонари, болоньєз, капеллачі з лососем та інше. Окрім цього, готують традиційну італійську страву оссобуко, дорадо з овочами та поленту меланезе. У якості закусок подають тартар, карпаччо, м’яне та сирне антіпасті тощо.

У винній карті — класичні коктейлі, міцний алкоголь, вина з різних регіонів Італії, а також з Іспанії, Франції, Португалії, Чилі, Аргентини, Австралії та Нової Зеландії.  

Фото: Atelier 19. Pizza & lovely food

Share