ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 8 ноября 2018, 21:04

Ukrainian Film School запускає школу коротких курсів Short

1656 0

Кіношкола Ukrainian Film School продовжує бути лідером й трендсеттером у сфері кіноосвіти в Україні. Крім дорослої й дитячої кіношколи Cinema Kids, а також театральної платформи Masterskaya, в складі Ukrainian Film School з’явився ще один напрямок — школа коротких курсів Short.

Необхідність створення такої школи зумовлена ​​запитом сучасної аудиторії отримувати максимальний обсяг знань за короткий період часу.

Перший курс «Режисура монтажу» стартує вже 15 листопада. Його кураторка — спеціальний гість з Німеччини, кінознавиця та режисерка Марина Димшиць, випускниця HFBK University of Fine Arts Hamburg та викладач у HFBK University of Fine Arts Hamburg та Volkshochschule Hamburg.

За 12 тижнів студенти отримають необхідні знання для роботи в Adobe Premiere, навчаться структурувати процес монтажу, монтувати кліпи, фільми, сцени діалогів та екшн-сцени, знаходити креативні рішення в постпродашені та планувати драматургію монтажу ще до старту зйомок.

Детальніше про курс за посиланням.

У новому році готуються до запуску курси по дубляжу і озвучуванню, влогінгу, основам анімації й кіновиробництва.

Довідка. Ukrainian Film School — перша українська кіношкола, заснована на базі найбільшої у Східній Європі кіностудії FILM.UA. Щороку школа випускає понад 100 студентів акторського, режисерського, сценарного, операторського та продюсерського напрямів. Викладачі школи — практики та професіонали індустрії. Після навчання випускники продовжують співпрацю з кіностудією  FILM.UA, відкривають власні продакшени, створюють український продукт та працюють з міжнародними брендами та компаніями.

Також до складу Ukrainian Film School входить дитяча кіношкола Cinema Kids, театральна платформа Masterskaya та школа коротких курсів Short.

Share