ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 4 декабря 2017, 11:16

Новый релиз «АТЛАНТИДА»: ЛОКАЦИИ, МОНСТРЫ И ЭФФЕКТЫ

4263 0

У січні 2018 року на екрани виходить багатообіцяюче фентезі «Атлантида» режисера Ксав’є Жансена, засноване на книзі Альберта Санчеса Піньоль «Холодна шкіра», яка була перекладена 37 мовами світу.

Після тривалого плавання молодий метеоролог Френд прибуває на загублений в океані острів, де живе лише суворий і небагатослівний доглядач маяка Грюнер. Френд досить швидко розуміє, що Грюнер щось приховує, старий метеоролог потрапив в якусь халепу, а острів здається безлюдним тільки на перший погляд.

Пошук локації зайняв близько 3 років, розвідку проводили в Ісландії, Іспанії та на Канарських островах. В якості основної знімального майданчика був обраний острів Лансароте (Канарські острови), дикі пейзажі якого в точності збігалися з описом острова в романі Піньоля.

На острові Лансароте побудували маяк, в якому і розгортаються основні події фільму. Місце зйомок знаходилося поруч з національним парком Тіманфайя з 3000річним вулканом, тому земля навколо — це поле з лави.

Процес будівництва декорацій на локації

Зйомки на локації

Частина маяка була збудована в павільйоні, тут знімали екшн сцени

 Режисер Ксавьє Жансена почав роботу над фільмом ще в 2011 році і приділив дуже багато часу до того, як будуть виглядати істоти.

Робота над гримом

Для створення зовнішнього вигляду героїні режисер навіть консультувався з вченими: еволюція людини, для пристосування життя у водному середовищі в Антарктиці; як би виглядали ссавці істоти, що живуть під водою.

 В результаті Анеріс — це своєрідна спроба поєднати людини і дельфіна в одному.

Частину фільму знімали в студійному басейні

«У фільмі є дуже важлива сцена, дія в якій відбувається під водою, на покинутому кораблі на дні океану, — розповідає супервайзер з візуальних ефектів Фелікс Берджес. — Це дуже складні зйомки, тому ми почали готуватися заздалегідь, використовуючи різні техніки. У підсумку вибрали знімати «мокре в сухому». Ідея прийшла в голову Ксавьє, ми знімали на суші, а потім додавали ефект «під водою». Результат вийшов карколомним!»

Часткова декорація для підводної зйомки

 Для кожного фахівця в роботі над фільмом було щось най-най …

«Найбільшою проблемою було створити сніг на локації, де температура завжди близько 25 градусів вище нуля! — каже супервайзер спеціальних ефектів Пау Коста. — Ми використовували все можливе: піну, папір, тканину і комп’ютерні ефекти. Підсумковий результат вийшов просто чудовим, особливо якщо згадати, що знімали ми на Канарських островах ».

Піна заміняла сніг

 «Найскладнішою сценою стала та, в якій істоти з безодні намагаються забратися на маяк, — каже постановник трюків Куко Юзіно. — Нам довелося працювати без страховки, оскільки на акторах був дуже складний пластичний грим, який легко було пошкодити».

Образи персонажів, як завжди, доповнював костюм, який художниці по костюмах Тетяні Ернандес довелося дуже сильно фактурити, створюючи дірки і потертості, які відповідали сюжету картини.

Фантастичний трилер»АТЛАНТИДА» від режисера «Хітмен» і «Кордон» в кінотеатрах з 11 січня!

Share