ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 13 февраля 2019, 17:25

Майстри ілюзії та оркестр. Весняне магічне шоу для дітей та дорослих

1026 0
 
Унікальний концерт «Майстри ілюзії та оркестр» проекту Класика Плюс, який  відбудеться 2 березня у Будинку художника. У ньому беруть участь провідні українські музиканти — Біг-бенд Національного президентського оркестру та відомі фокусники-ілюзіоністи The Magic Family. Драйву шоу додадуть ірландські танці від балету Narnia та танцювальний інтерактив від Віктора Бідного. Яскрава родзинка концерту — фантастичне лазерне шоу від Lazerman. Попередній концерт зібрав повний аншлаг.
Сюжет espreso TV про попередній концерт https://youtu.be/ggPmPVVvjUY
 
The Magic Family. Це визнані артисти оригінального  жанру,  творчість яких високо оцінена в Україні та закордоном,  — дует «Формула любові» (Михайло та Наталія Жаворонкови) та їх син, молодий талановитий ілюзіоніст Mark Garvas. Два покоління магів створюють на сцені справжні дива, від яких перехоплює подих. Вони працюють у жанрі сценічної та інтерактивної салонної магії, поєднують найкращі традиції з новітніми світовими трендами.
Музична програма – перлини класичної та джазової музики у виконанні музикантів Президентського оркестру — є невід’ємною частиною творчого задуму, діти і дорослі почують відому музику, підсилену магічними виступами! Колектив було створено у 1991 році. З того часу музиканти співпрацювали з багатьма виконавцями та грали музику різних напрямків. Це професіонали високого ґатунку, які завжди відкриті до творчих експериментів.  Художній керівник та головний диригент оркестру — Народний артист України Анатолій Молотай, диригент — Максим Гусак.
Степ-шоу балет  Narnia — дворазові чемпіони світу та Європи з ірландських танців, колектив, який одним з перших об’єднав ірландський степ з сучасною хореографією. Балет здійснює синтез різних стилів і напрямків від традиційного ірландського танцю до джазового, від сучасного хіп-хопу і R&B до класичних постановок. Його керівник, Віктор Бідний — чемпіон світу 2013 року з ірландських танців та суддя міжнародного класу ADCRG з ірландських танців. А крім того — актор, режисер, каскадер, хореограф.
Проект Класика Плюс — це серія заходів для всієї родини, де музика у виконанні провідних українських та іноземних музикантів,  буде об’єднана з номерами найкращих артистів різних жанрів. Під час наших концертів діти вчаться слухати класичну музику у виконанні оркестру, а дорослі – ще раз переконуються в тому, що краса та любов врятують світ! Концертний репертуар і сценарій, продумані з любов’ю до музики і дітей, враховують поради провідних спеціалістів і новітні методики! Саме тому, цей проект сміливо можна зарахувати не тільки до розважальних, але й до виховних заходів!
Тож, 2 березня на вас очікує чудове і добре шоу у супроводі чарівної музики, щирі емоції та незабутні враження, віра в те, що дива існують! 
 
02 березня
Початок о 13:00
Будинок художника
Сайт організатора http://muzsad.com.ua/
Share