ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 30 октября 2019, 18:04

Гурт ADAM виступить у Києві в рамках всеукраїнського туру

877 0

Український неосоул-гурт ADAM завершить першу частину всеукраїнського туру #ІзіМані концертом у Києві. Виступ відбудеться 3 листопада у клубі Atlas.

ADAM готує програму з улюблених пісень «Люба», «Танцюй, мила», «Таку як є», а також презентує абсолютно нові композиції, які увійдуть до третього альбому під назвою #ІзіМані. Крім улюблених пісень, музиканти готують сюрпризи, і один з них — це виступ зі спеціальним зірковим гостем.

«Наш тур видався дуже кайфовим! Концерти були круті, ми отримали купу емоцій. Дуже чекаємо на виступ у Києві! Це наше рідне місто і у ньому завжди особливі концерти», — поділилися музиканти ADAM.

Цікаво, що під час туру гурт почав писати свій третій альбом незвичайним способом: «Імпровізуючи прямо на концертах ми почали створювати новий альбом. Імпровізації перетворилися в наброски нових треків для майбутнього альбому. В цьому полягала наша ідея на початку туру і ми раді, що вона сподобалася слухачам», — розповідають музиканти.

Нагадаємо, що гурт ADAM було засновано у 2014 році. До складу колективу входять вокаліст, саундпродюсер і сонграйтер Міша Клименко, ударник і перкусіоніст Андрій Гриценко, а також танцівниця і муза колектива Саша Норова. 

Квитки на концерт за посиланням: http://bit.ly/2mjGXpz.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2351343494920015.

 

Офіційні сторінки гурту:

Facebook — https://www.facebook.com/adamukraine

Instagram — https://www.instagram.com/adamukraine

SoundCloud — https://soundcloud.com/adamukraine

YouTube — http://bit.ly/2nb6x0B

—-
Акредитація для ЗМІ:

Анастасія Лавриненко

+38 063 763 51 69

anast.lavrinenko@gmail.com

https://www.facebook.com/lavrinenko.nastasia

Share