ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 23 апреля 2019, 15:14

26 квітня Павло Ігнатьєв зіграє фортепіанний концерт “Весняний плейлист” у Києві

409 0

26 квітня український піаніст та композитор Павло Ігнатьєв представить у Caribbean Club Concert Hall фортепіанний концерт “Весняний плейлист”, просякнутий тонкою філософією в формі класичної техніки гри на фортепіано. Кавер-версії на відомі пісні та мелодії пролунають свіжо та вишукано.

“Музика – це стиль життя, вона супроводжує всюди. І до кожної події знаходиться свій саундтрек.”, — говорить Павло Ігнатьєв.

Планета не стоїть на місці, і сучасна фортепіанна музика теж змінюється. Головна відмінність в музиці Павла – це звук. Гості концерту будуть купатися у хвилях океанів та в океані звучання фортепіано. Ці музичні картини супроводжуватиме відеоряд з різних куточків планети.

3 причини відвідати концерт “Весняний плейлист”:
1) Почути одного з найтитулованіших молодих піаністів та композиторів України;

2) Насолодитись багатством звучання справжнього рояля наживо;

3) Розслабитись у затишній атмосфері камерного концерту. 

Сольний концерт Павла Ігнатьєва — це чуттєво, вишукано та нестримно ніжно. Від його музики серце стискається, по тілу розливається тепло, а турботи буденності залишаються десь далеко за межами зали.

Якщо хочете поглянути на світ по-новому з саундтреками Павла Ігнатьєва, біжіть за квитками за посиланням: http://clc.to/iZhMeA.

Відео:

 
 
 

Акредитація для ЗМІ: Анастасія Лавриненко

+38 063 763 51 69, anastasia.lavrinenko@caribbeanclub.com.ua

Share