ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Gastro 18 сентября 2018, 11:01

22-23 вересня в Києві на ВДНГ відбудеться II Фестиваль крафтового сиру

6551 0

До Києва їдуть сировари з усієї України, щоб представити свої сири та позмагатися за звання кращого на конкурсі крафтового сиру Ukraine Cheese Awards Day 2018.

22-23 вересня в Києві на ВДНГ вдруге відбудеться масштабна сирна подія — Фестиваль крафтового сиру. 50 виробників з усієї України привезуть нові і вже знайомі сири та розкажуть про їх виробництво. А журі, що складається із зірок кулінарії, обере найкращі сири в 26-ти номінаціях на конкурсі крафтового сиру «Ukraine Cheese Awards Day 2018». Гості фестивалю зможуть побачити, як відбувається процес сироваріння на майстер-класах, спробувати та придбати кращі українські крафтові сири.

Фестиваль та конкурс вже другий рік підтримують лідери food-індустрії, шеф-кухарі та ресторатори, представники великих ритейлів та країн, де сир — це більше, ніж продукт до сніданку. Дегустувати і вибирати кращий сир будуть:

Аврора Огородник — фудентузіастка і мандрівниця, президент Leaders Club Ukraine і премії Пальмова гілка ресторанного бізнесу,

Маріанна Душар — автор проекту Пані Стефа, письменниця, дослідниця гастрономічної спадщини Галичини,

Ольга Трофімцева — заступник міністра аграрної політики і продовольства з питань євроінтеграції,

Марко Черветті — бренд-шеф Сільпо, ресторану неаполітанської кухні Positano,

Максим Корзун-Зарецький — шеф-кухар ресторану української кухні SHO,

Ніколя Перрен — радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні,

Стефано Антоніоллі — гуру італійської кухні, шеф ELISSA Bar & Restaurant Odessa,

Іван Шишкін — кухар-легенда,

Олександр Пазинюк — керівник проекту «Лавка Традицій». Вперше в журі міжнародний експерт, спадковий сировар з Італії — Даріо Лекко. У гостей фестивалю буде можливість спробувати українську моцарелу і буратту, халлумі, белпер кнолле і сулугуні, чеддер, брі та ще понад 300 видів сиру.

На Фестивалі Павло Григорець з сироварні «СирКум» проведе майстер-клас з приготування халлумі, а пізніше ми приготуємо свіжу моцарелу разом з Вікторією Бойправ з сироварні «ПаніКоза».

На фуд-корті смажимо камамбер, моцареллу і халлумі на грилі, подаємо равликів, запечених з сиром. Допоможемо підібрати до сиру ідеальні доповнення: в’ялені томати, соуси, м’ясну гастрономію і навіть сухе варення. Всі продукти — від локальних брендів.

«Ми раді, що в минулому році зібрали на майданчику понад 12 тисяч гостей, в цьому році обіцяємо не менше яскраве сирне свято. Завдяки фестивалю цікавість до українського крафтового сиру зросла. Дуже виросли в професійному плані і наші сировари. Спільними зусиллями ми створили Гільдію ремісничих сироварів і об’єднали активності з розвитку сирної культури в Україні. За рік школу сироваріння пройшли 120 сироварів. І вже на цьому фестивалі ви познайомитеся з 10 новими брендами крафтового сиру. До нас приєднуються експерти з Європи. Для нас це показник того, що про український крафтовий сир починають дізнаватися за межами нашої країни. А значить, ми йдемо до мети — розвивати сирну культуру — правильною дорогою», — розповіла ідейний натхненник Фестивалю і Конкурсу крафтового сиру Ірина Дем’янюк.

 

22-23 вересня

З 11.00 до 21.00

ВДНГ (проспект Академіка Глушкова, 1) між 3 і 7 павільйоном

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Наше подія на ФБ: https://www.facebook.com/events/873981782802774/

Ми на ФБ: https://www.facebook.com/cheese.awards.day/

Share