ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 13 марта 2018, 12:56

З 29 березня фільм «Я вбиваю велетнів»: від творців «ГАРРІ ПОТТЕРА» та «ОДИН ВДОМА»

215 0

В Україні з 29 березня виходить фантастичний фільм «Я вбиваю велетнів», екранізація однойменного графічного роману видавництва Image Comics, сценариста Джо Келлі та художника Х. М. Кен Ніімура.


«Сміливість та кохання змінять наш світ»

Історія розповість про життя замкнутої в собі школярки Барбари, яка постійно носить на голові іграшкові заячі вуха і, на її думку, захищає світ від монстрів. У школі дівчинку недолюблюють, вдома проблеми, а шкільний психолог впевнена, що підліток придумує собі пригоди, щоб впоратися з суворою реальністю. Барбарі та її подрузі Софії належить розібратися, чи реальні жахливі велетні або це все лише плід фантазії.

Головну роль виконала Медісон Вульф ( «Трамбо», «Закляття 2»). Також у фільмі зіграли Зої Салдана ( «Аватар», «Вартові Галактики»), Сідні Уейд (серіал «Шерлок», «Проклятий Юнайтед») та Імоджен Путс ( «Бруд», «Любовні невдачі Джейн Остін»).

Режисером фільму «Я вбиваю велетнів» став дебютант повного метра, уродженець Данії Андерс Вальтер Хансен, який став володарем премії «Оскар» за короткометражку «Гелій». Сценарій написав Джо Келлі, відомий завдяки роботі над анімаційними серіалами про Месників і Людину-павука.

Вперше «Я вбиваю велетнів» показали на кінофестивалі в Торонто, де картина отримала великий успіх і позитивну критику.

 

 

Share