ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 13 марта 2020, 20:10

Як українські зірки оцінили музичний екшн від Freedom Jazz?

2468 0

Музичне кабаре №1 в Україні — Freedom Jazz girls band — стартувало з серією весняних шоу «Піф-Паф» у столичному Caribbean Club Concert Hall. Колектив представив музичний екшн в дусі Джеймса Бонда.

На прем’єру Caribbean jazz dinner show завітали українські зірки та поділилися своїми враженнями.

Олег Собчук (лідер гурту «Скай»):

Круте шоу! Я дуже радий, що в Києві є формат dinner-show і що він розвивається. Це дуже класно! Freedom Jazz — це завжди свято, це завжди професійно і красиво. Респект дівчатам!

Гурт Kadnay:

Freedom Jazz — це наші музичні сестри. І ми, звичайно ж, бачили всі їх шоу, «Піф-Паф» в тому числі. Але кожен раз — це як в перший. Завжди енергійно, танцювально, яскраво та музично. Дівчата кожен раз дивують! Вони неймовірно працездатні. Цьому потрібно вчитися!

Альона Карась (гурт «Тонка», учасниця шоу «Голос країни»):

Я обожнюю дівчат! Кожен раз, коли приходжу на їх шоу, у мене всередині виникає відчуття нестримної радості, хочеться стрибати, бігати, радіти, танцювати. Щоразу свято! Мені шалено подобається їх сміливість, костюми, шоу і то, як вони поводяться на сцені, момент живої імпровізації з людьми — це настільки крута якість для України. Це гордість! Якщо хтось із іноземців запитає мене, на концерт якого артиста я би порекомендувала сходити — це були би Freedom Jazz.

Нагадаємо, що побачити Sax Live Show «Піф-Паф» ви зможете: 12, 26 березня, 2, 9 та 16 квітня в концерт-холі Caribbean Club. Квитки можна придбати на сайті caribbean.com.ua.

 

Share