ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 23 апреля 2020, 18:00

Українське пауер-тріо SINOPTIK зіграє трансконтинентальний концерт солідарності

2130 0

Український гурт підготував спеціальний музичний виступ для Північної та Південної Америк. Sinoptik гратимуть наживо під час особливої трансляції для найвідомішого американського музичного Youtube-каналу Stoned Meadow Of Doom. 

У такий спосіб гурт познайомить Америку зі стоунер-роком українського походження та нагадає тамтешнім мешканцям про себе вдруге після того, як реліз Fields On Fire у 2018 році отримав там гучні та гарні відгуки. 

Трансляція відбудеться в ніч з 25 на 26 квітня, під час неї музиканти зіграють свої найпсиходелічніші та найпотужніші пісні. Таким чином гурт виразить свою солідарність з іншими країнами у боротьбі проти COVID-19.

Нагадаємо також, що українське пауер-тріо Sinoptik здобуло перемогу у всесвітньому музичному конкурсі Global Battle of the Bands у 2016 році у Берліні, довівши усьому світу, що рок-н-рол живий і досі може вражати! По поверненні в Україну хлопців чекав стадіон «Олімпійський» з публікою у 80 000 людей, куди їх запросили «Океан Ельзи» відіграти разом у ролі спеціальних гостей. Пiсля цього і сам Мерілін Менсон виявив бажання бачити Sinoptik на відкриваючій позиції свого концерту у столичному Палаці Спорту. 

То що цього разу чекатиме їх по той бік океану? Приєднуйтесь та дізнавайтесь разом з нами! 

Нещодавно Sinoptik створили свою сторінку на Patreon. Підтримати гурт можна за посиланням.

 

Share