ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 15 июля 2020, 17:45

У Києві відбудеться традиційний концерт пам’яті Володимира Висоцького

1342 0

25 липня Олексій Горбунов та гурт «Грусть пілота» зіграють камерний концерт «Висоцький», присвячений артисту, чий талант вже декілька десятиліть не втрачає любов прихильників. Традиційно у затишному Caribbean Club Concert Hall музиканти згадають дивовижну та непересічну особистість – Володимира Висоцького. 

Володимир Висоцький написав близько 800 пісень. Він приміряв на себе різні амплуа і в кожному був щирий – поет, романтик, хуліган, актор, неймовірний артист. Його життєва правдива лірика ніби звучала для всіх і для кожного особисто.

«Висоцький — це як перша цигарка, перша пластинка The Rolling Stones або The Beatles. Перше й те, що запам’ятається на все життя», — говорить Олексій Горбунов.

Олексій Горбунов не прагне бути «Висоцьким». Імітацію та наслідування він називає кривлянням та зневажає. В його виконанні «Кони привередливые», «Банька по-белому», «На Большом Каретном» лунають інакше ніж в оригіналі, але щиро, затишно та по-домашньому.

25 липня на гостей Caribbean Club Concert Hall чекає камерне спілкування, вірші, цікаві невигадані історії життя з-за лаштунків та улюблені твори у виконанні Олексія Горбунова та гурту «Грусть пілота».

Через правила карантину, кількість місць дуже обмежена — лише 100 квитків. Купити квитки можна на сайті.

Зустріч концерту у Facebook.

Share