ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 19 марта 2019, 18:21

Студія «Квартал 95» представляє новий формат розважального шоу Improv Live Show

1606 0

22 березня Студія «Квартал 95» у Caribbean Club Concert Hall представить новий для України формат розважального шоу Improv Live Show.

Improv Live Show — це проект, в якому професійні гумористи імпровізують прямо на сцені, без сценарію, але з веселим настроєм та іскрометним гумором. До жартів, які народжуються в імпровізаторів під час шоу, додаються гумористичні конфлікти, які «підкидає» ведучий. Гості теж стануть безпосередніми учасниками шоу і запропонують свої теми і героїв для мініатюр.

«Все, що відбувається в програмі народжується на сцені. Саме завдяки цьому атмосфера шоу — абсолютно живі емоції! Шоу створюється прямо тут і прямо зараз.», — коментують автори шоу.

Актори Improv Live Show — кращі імпровізатори країни, обличчя вже улюбленних телевізійних проектів: «Вечірній Київ», «Ліга Сміху», «Розсміши коміка», «Жіночий Квартал»: Роман Міщеряков, Валентин Міхіенко, Володимир Шумко і Костянтин Трембовецький.

«Жанр, в якому працюють хлопці, дуже складний, але їм палець в рот не клади — дай тільки привід пожартувати. Хлопці молоді, перспективні, впевнений те, чим вони займаються, знайде відгук у глядачів в залі«, — коментує новий проект Степан Казанін.

3 причини піти на IMPROV LIVE SHOW:
1. Побачити новий проект Студії «Квартал 95».
2. Можливість прямо на шоу вибити з колії кращих імпровізаторів країни.
3. Побачити шоу в форматі живого виступу і надірвати живіт від сміху.

Квитки на шоу тут: http://clc.to/XcIqgA

Відео:


Акредитація для ЗМІ: Анастасія Лавриненко, +38 063 763 51 69 

anastasia.lavrinenko@caribbeanclub.com.ua     https://www.facebook.com/lavrinenko.nastasia

 

Share