ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 2 июля 2020, 14:05

Сексуальна орієнтація — це власний вибір чи рішення природи? Нейробіолог Віктор Комаренко дасть відповідь на це запитання 

1419 0

3 липня міжнародний освітній центр Safety Park проведе безкоштовну онлайн-лекцію на тему «Стать та гендер. Особливості, на які варто зважати. Інтерсекс». Зареєструватися на неї може кожний охочий віком від 18 років за посиланням.

Спікером виступить Віктор Комаренко — співзасновник і керівник дослідницького та освітнього напрямків компанії Beehiveor, яка спеціалізується на створенні нейротехнологічних рішень для вивчення та прогнозування поведінки. 

«У сучасному суспільстві гостро ставиться питання рівності прав і свобод жінок та чоловіків. Часом, у дискусіях на цю тему, учасники переходять грань між такими поняттями як «стать» і «гендер». Цим породжуються чергові непорозуміння. У якості аргументів використовуються сумнівні, стереотипні тези про чоловіків і жінок, нав’язані історією, культурою, релігією, політичною кон’юктурою чи й зовсім забобонами. Чи навпаки, не бажають помічати та визнавати відмінності між представниками різної статі. На вебінарі 3 липня додамо більше визначеності у ці дискусії, акцентувавши увагу на біологічні аспекти статі», — розповідають організатори лекції.

Під час двогодинної лекції слухачі дізнаються:

  1. Як функціонує мозок чоловіка і жінки? 
  2. Статеві відмінності будови головного мозку жінок і чоловіків;
  3. Чим стать відрізняється від гендеру?
  4. Етапи формування статі і фактори, що на них впливають;
  5. Сексуальна орієнтація — це власний вибір чи рішення природи?
  6. Інтерсекс-люди і транссексуали — що між ними спільного?
  7. Чи бувають жіночі і чоловічі стратегії вирішення задач, чи це стереотипи?
  8. Як впливає стрес на представників різної статі?
  9. Когнітивні функції у жінок і чоловіків; чи існує «дівоча пам’ять»?

Нагадаємо, що освітній центр Safety Park навчає українців найкращих світових практик та інструментів захисту життя та здоров’я у 15 напрямках безпеки. Безкоштовні онлайн-лекції центр проводить раз на тиждень, а слідкувати за новими лекціями можна на сторінках у Facebook та Instagram.

Генеральний партнер Safety Park — Grawe Ukraine, партнери — Winner, Vodafone та Центр громадського здоров’я України.

Інформаційні партнери: «Інформатор Київ», «РБК-Україна», «Апостроф», «Джем ФМ», «Київ Автомобільний»«Шкільний світ» та European Business Association. 

Подія лекції у Facebook

 

Share