ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 17 декабря 2019, 15:27

Новорічне вар’єте 2020 у Caribbean Club Concert Hall

1359 0

Новий рік – улюблене свято року, тому Caribbean Club Concert Hall традиційно підготував приголомшливе святкування для своїх гостей: видовищне шоу, затишну атмосферу та смачне застілля.

31 грудня на гостей чекає вишукане вар’єте, шквал емоцій та нестримні танці з кавер-бендом Ultramarine Girls Band, сюрпризи та гумор від ведучого Сержіо Куніцина, а також спеціальне новорічне меню з традиційними стравами та вигадливими смаколиками.

У новорічну ніч ви побачите найкращі вокально-танцювальні номери популярного вар’єте «Рояль», яке в 2019 році стало новою культурною традицією Києва. Вас чекають шик, стиль, яскраві костюми та зваблива постановка. Разом з шоу «Рояль» ви зустрінете Новий рік по-особливому вишукано.

Перші години нового року на сцені будуть запалювати яскраві Ultramarine Girls Band. Нестримні танці під улюблені пісні — подарують гарний настрій та натхнення весь 2020 рік.

В цю ніч ваш святковий стіл не обійдеться без вишуканих страв та традиційний “обов’язкових” наїдків. Кухарі Caribbean Club приготували спеціальне меню і ви точно будете приємно вражені.

Початок програми — 22:00.

Вартість: 3900 — 6900 грн.

Забронювати стіл: +380672244111.

Купити квитки: http://bit.ly/2r6lEKK.

Фото: Caribbean Club Concert Hall

 

Share