ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 7 июня 2018, 14:29

Нове шоу «Епоха Джазу» в Caribbean Club!

195 0

17 червня в Caribbean Club абсолютно нова програма Епоха Джазу від танцювального бенду Shiny Stockings Chorus Line і віртуозних джазових музикантів від таких прославлених колективів як Руки’в Брюки, Pushkin Klezmer Band і Brass Band!

Епоха Джазу — не просто шоу, а справжня подорож у часі! Це калейдоскоп, у якому з маєтку Великого Гетсбі легко перенестися до чиказького «Speakeasy». Тут і легковажний чарльстон, і вишукане кабаре Фолі Бержер. Тут цілий стадіон шаленіє від Бені Гудмена, а Біллі Холідей співає блюз у напівпідпільному барі. Тут енергія танцювального майданчику клубу Савой перегукується із африканськими ритмами. Усе це — його величність Джаз.

“Це була ера чудес, ера мистецтва, ера крайнощів та великої сатири” (с) Френсіс Скотт Фіцджеральд.

17-го червня запрошуємо на музично-танцювальне ретро-шоу «Епоха Джазу». Сaribbean Club Concert Hall зануриться в атмосферу клубів Нью-Йорка та Чикаго під живе виконання аутентичної музики та найстильніші модні танці 20-40х років минулого століття.

«Епоха Джазу» — це незабутнє шоу, що створене справжніми експертами стилю, зберігачами вінтажної культури, професійними музикантами та артистичними танцівницями! Jazz Band з віртуозних музикантів та танцювальний колектив Shiny Stokings Chorus Line переноситимуть вас з декади в декаду в 20-ті, 30-ті та 40-ві.

Ви готові до мандрівки у часі по Америці першої половини 20-го століття?

В 20-х зазирнемо в “Speakeasy” бар, щоб попити «чаю», насолодитись легковажним чарльстоном та гарячим джазом Флетчера Хендерсона та Фетса Уоллера. В 30-ті джаз став частиною популярної культури. Бенні Гудмен, Каунт Бейсі, Кеб Келлоуей, біг бенди, тисячі прихильників та культовий Cotton Club. Обов’язкова частина шоу-програми в будь-якому поважному закладі — танцівниці хорус лайна. Декада 40-их розкачає вас ритмами воєнного та післявоєнного час.

В ролях:

SHINY STOKINGS CHORUS LINE — десять дівчат, що танцюють як Жозефіна Бейкер та Мейбл Лі. Їх синхронність та складні ритми повертають до традицій жіночих колективів золотої ери джазу.

Jazz Band:

Олександр Ремез – вокал, гітара, (“Руки’в Брюки”)

Андрій Степанов – саксофон (“Руки’в Брюки”)

Мітя Герасимов – кларнет (джаз-бенд “Pushkin Klezmer Band”)

Юрій Красноглазов – труба (джаз-блюз-бенд “Tompsons Band”)

Олександр Чаркін – тромбон (гурт “Brass Band”)

Олексій Кравченко – клавіші

В’ячеслав Краснопольский – контрабас (“Руки’в Брюки”)

Анатолій Ткач – ударні (“Руки’в Брюки”)

 

«Епоха Джазу» — шоу, в якому глядач бере участь разом з музикантами та танцівницями. Ретро-дрескод вітається.

 

Doors Open 18:00. Show starts 19:30

Share