ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 5 июня 2018, 16:32

Culture: «Мелодія Літа» на роялі від Павла Ігнатьєва

195 0

Павло Ігнатьєв, талановитий композитор і піаніст віртуоз, виступить в Caribbean Club з неповторною авторською камерною програмою 8 червня. 

 

Музика літа розбурхує і хвилює, кличе у подорожі і сліпить сонячними променями.  Від неї віє благодатним бризом і ароматом трав.  Мелодії літа надихають, живлять і змушують рухатися вперед. 9 червня музикант нового покоління, відомий піаніст і джазовий композитор Павло Ігнатьєв зіграє свою музику весни.

Ніяких спеціальних гостей – це буде інтимний музичний вечір наодинці з глядачем. Літній виступ музиканта-віртуоза стане другим із серії концертів під назвою «IV сезони». Для такої особливої ​​серії концертів і майданчик Павло вибрав особливий — Caribbean Club Concert Hall. Один з найстаріших клубів Києва, із затишною, домашньою атмосферою і глибинними музичними вібраціями.

 

Що чекає гостей клубу 9 червня? «Це буде соло-концерт у інтимній обстановці. Свіжий настрій, імпровізації, авторський вечір один на один з роялем і глядачем», — відповідає музикант. До країв наповнитися музикою літа і насолодитися виконанням музичного чарівника Павла Ігнатьєва — усе це 9 червня у Caribbean Club Concert Hall. Не проґавте!

 

Подписывайтесь на наши страницы в социальных сетях:

Share