ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 16 января 2020, 13:11

Лідер гурту «Скай» Олег Собчук виступить у відвертому шоу 

1298 0

Caribbean Club представляє перше в Україні вар’єте-шоу «Рояль», що з’явилось в Києві минулої осені. Щотижневе шоу вже зібрало більше 10 аншлагів поспіль та підкорило серця декількох тисяч глядачів. 

Шоу складається з музичних та відвертих перформансів. Оригінальне аранжування, яскраві костюми, жива музика та звабливі танцівниці — ось на цьому моменті вже можна купувати квитки!

На один вечір організатори шоу запрошують глядачів на побачення з Парижем! Комфортна атмосфера, напівтемрява, зручне крісло, келих ароматного вина та звабливе шоу у кращих традиціях. Тут ви не побачите вульгарних постановок. Легкий еротизм перформансу та витончена сексуальність не залишать байдужим нікого. 

Спеціальною частиною програми шоу є виступ зіркового гостя. У вар’єте вже взяли участь: гурт Kadnay, Олег «Фагот» Михайлюта (ТНМК), Злата Огнєвіч, Анна Завальська, Євген Галич (O.Torvald), Тоня Матвієнко та інші. 18 січня гостем шоу стане лідер гурту «Скай» Олег Собчук.

“Мені здається, що я жив десь у 50-х в Нью-Йорку, тому що є якісь речі, що зі мною перегукуються. Я весь час намагаюся в них заглибитися та з ними перетнутися. Однією з таких речей є кабаре. Мені дуже сподобалося шоу «Рояль»! Дуже круто зроблено, талановито, красиво та по-справжньому. Неймовірно!”, поділився Євген Галич своїми враженнями.

Музичним продюсером шоу виступив знаний український музикант та композитор Олексій Боголюбов. Відомі мелодії, що потрапляють до нього, набувають нового звучання. 

Хореографами-постановниками шоу стали українські танцівниці, учасниці проектів “Танцюю для тебе” та “Танці з зірками” – Анна Паламарчук, Катерина Тришина та Світлана Черниш. Режисери досягли своєї цілі та довели, що за Кабаре не обов’язково їхати до Франції — вони створили маленький Париж у центрі Києва.

Вечір з «Рояль» – це більше ніж dinner show чи аналог паризьких легендарних кабаре, це нова культурна традиція Києва. Найближчі покази вар’єте відбудуться: 18, 23, 30 січня, 8, 13, 20, 27 лютого, 6, 13, 27 березня, 4, 10, 17, 23 та 30 квітня. 

Квитки можна придбати на сайті: http://bit.ly/2m1gAo3.

Share