ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 12 февраля 2019, 00:06

Легендарні VACUUM повертаються до Києва з концертом

141 0

Всесвіт емоцій, безмежність кохання та космічна чуттєвість — 14 лютого шведський сінті-поп гурт VACUUM зіграє концерт до Дня Закоханих у київському Caribbean Club Concert-Hall.
У 1996 році VACUUM увірвались на міжконтинентальну музичну арену як епатажне сінті-поп тріо з янголоподібного Маттіаса Ліндблума, екстравагантного Александра Барда та кібер-жінки Марини Шипченко.

Сьогодні VACUUM — це творча колаборація артиста та музичного продюсера Маттіаса Ліндблума і композитора Андреса Вальбека. В репертуарі гурту чарівні та ліричні пісні, а їх дебютний сингл «I Breathe» донині серед супер-хітів світового масштабу.

3 факти про VACUUM:
1. Вокаліста гурту Маттіаса Ліндблума називають шведським Бредом Пітом.

2. Співасновник гурту — Александр Бард.

3. Cпівпрацювали з Garu, Тар’єю Турунен та іншими артистами.


Про зв’язок музики та кохання Маттіас Ліндблум каже так: «Я люблю співати про кохання. Це найважливіша річ у світі. Якщо ти пишеш пісні, то торкаєшся різних тем, але мільйон пісень ти можеш написати тільки про своє серце». Зворушливий вокаліст з оксамитовим баритоном дарує не просто виступи, а справжні подорожі у безмежність кохання та романтичних стосунків.

14-го лютого концерт VACUUM — це музика для поцілунків, ніжності та живих сердець. Улюблені хіти та нові пісні в цей вечір у Caribbean Club Concert-Hall!

Квитки на концерт тут: http://clc.to/xW2Flw

Share