ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 30 октября 2018, 10:53

JMSN 19.11 Kyiv in Caribbean Club Concert Hall

230 0

Соул співак JMSN повертається до Києва з презентацією нового альбому «Velvet».

19 листопада JMSN дасть свій другий концерт в Києві, в рамках великого Європейського туру з презентацією шостого студійного альбому «Velvet», який вийде у вересні 2018 року на його власному незалежному лейблі White Room Records.

Разом з анонсом нового альбому, JMSN оголосив дати першої частини північно-американського туру, а тепер і дати європейського туру. У червні цього року, співак випустив перший сингл «Talk is Cheap», в якому звучать ед ліби репера Joey Fatts, і як завжди з новим альбомом JMSN трохи змінює стиль музики, а також і образ. Ця наступна музична глава під назвою «Velvet», безсумнівно, встановить новий стандарт для шовковистого звучання R&B/Soul.

JMSN заробив любов публікі завдяки незабутнім живим виступам і власному стилю, він отримує респект від таких легенд як: Puff Daddy, Usher і засновника The Commodores Томаса Маккларена. JMSN брав участь у записі альбому Кенрдіка Ламара «good kid, m.A.A.d. city», в результаті чого, його вокал можна почути в трьох треках: «Don’t Kill My Vibe», «Sing About Me, I’m Dying of Thirst» і «Real». У 2016 році JMSN спродюсував і написав пісню для Mac Miller «Skin» яка потрапила на 4-ий студійний альбом Міллера «The Divine Feminine». Крім цих робіт JMSN також співпрацював з такими артистами як: J Cole, The Game, Tyga, Ab-Soul, Kaytrnada, Ta-ku і багатьма іншими.

19 листопада JMSN представить свій шостий студійний альбом «Velvet» в Caribbean Club Concert Hall.

Поринь у атмосферу неймовірного вокалу і гітарного груву JMSN.

Share