ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 8 февраля 2019, 16:04

Джаз від кращих музикантів країни: у Caribbean Club Concert-Hall стартувала серія концертів Live Jazz Monday

165 0

Щопонеділка Caribbean Club Concert-Hall запрошує розслабитись після важкого робочого дня під чуттєві композиції від кращих музикантів країни!

У концерт-холі стартувала серія джазових концертів Live Jazz Monday, яка дозволить відволіктись від буденності та занурить у дивовижну музичну атмосферу.

11 лютого у Caribbean Club Concert-Hall зіграє один з найепатажніший та найромантичніших саксофоністів країни — Володимир Лебедєв та LEBEDEV Band. Музиканти представлять авторські аранжування, в яких вдало поєднується вигадливий мікс фьюжну, джазу, фанку та блюзу, який не залишить нікого байдужим.

18 лютого у рамках Live Jazz Monday виступить акапельний квінтет «United People». В складі гурту 5 талановитих та чарівних вокалісток,  які через свою музику розкриють різні грані всеохоплюючого кохання. «United People» співає в жанрі Neo A Capella. У їх творчості вибуховий мікс джазу, фривольного фанку, року, вокальна імпровізація та драйвовий бітбокс. На концерті girls band презентує нову збірку авторських пісень «New Songs» про найпотужнішу та найсвітлішу силу у світі — любов.

25 лютого хвилю джазу підхопить гурт одного з кращих барабанщиків Європи — Тріо Олександра Муренко. Важко порахувати артистів та гурти, з якими грав Олександр Муренко, серед них: Тіна Кароль, Усейн Бекіров, Eriс Moor, Лаура Марті, ТНМК, Схід-side та багато інших. Виступи Тріо Олександра Муренко — велика рідкість та концерт, що сповнений музичних сюрпризів та несподіваного звучання.


На цьому Live Jazz Monday не завершується, тому слідкуйте за новими анонсами на сайті:  https://caribbean.com.ua.

Починайте кожен тиждень у затишній атмосфері Caribbean Club Concert-Hall!

Квитки можна знайти тут: http://clc.to/SGowrw

Share